Az első három szakaszhoz hasonlóan  Zabari János nyerte meg a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóverseny hétfői negyedik, Tata és Budakeszi közötti etapját is.

Az 59 km-es távot a versenyen először szereplő Belej Bálint kezdte a leggyorsabban, 30 kilométeren keresztül az élen haladt, ekkor azonban Zabari megelőzte. Budakeszire végül Zabari ért elsőként, mögötte az összetettben második Bogár János futott a célba, Belej pedig harmadik lett, s összetettben is feljött a harmadik pozícióba.

A váltóversenyben ezúttal is a Sashegyi Gepárdok első csapata volt a leggyorsabb. A második együttesük hétfőn nem volt az első három között, miután a staféta utolsó tagja, Balázs Levente a Zsámbék utáni elágazásnál eltévedt, Biatorbágy felé futott tovább, s csak mintegy fél óra múlva vette észre, hogy rossz irányba tart. Ezek után a futót kísérőkocsija vitte vissza a verseny útvonalára. Összetettben ennek ellenére a csapat megtartotta második helyét.

A keddi zárószakaszon Budakesziről Budapestre, a Hegyvidék Sportmaxba (21,1 km) érkezik a mezőny.