Nem jelent meg Müller Cecília szerda délelőtt az operatív törzs online sajtótájékoztatóján. Az országos tisztifőorvos hivatali elfoglaltságai miatt maradt távol a nyilvánosságtól. Helyette Galgóczi Ágnes, a Nemzeti Népegészségügyi Központ járványügyi osztályvezetője lépett pódiumra.
Ő az elmúlt 24 óra adatain túl arról beszélt, hogy az 1259 halálos áldozat 6 százaléka volt olyan ember, akinek semmilyen betegsége nem volt a fertőzés azonosításakor. Összesen 25 kórházban ápolják a koronavírusos fertőzötteket, 64 óvodában és 31 iskolában rendkívüli szünetet tartanak, 17 iskolában digitális oktatást vezettek be. Jelenleg országszerte 14 gyereket ápolnak kórházban koronavírus-fertőzéssel. Egyikük sincs intenzív osztályon.
Ami az influenzát illeti, Galgóczi Ágnes mindenkit kért, hogy oltassa be magát, a kór ellen a három- és a négykomponensű vakcina is védelmet biztosít.
Elvitte a koronavírus? 🙂
Buta paraszt vagy.
Szégyelld magad !
Nem mindegy, hogy a 19 megyei tisztiorvosból, kit neveznek ki országos tisztiorvosnak?
„Svájc is beindult. A briteknél meg 200 halott van ma.”
Csak ott a bibi, hogy korona nélkül is lenne ennyi!
Nem mindegy, hogy ki olvassa be az előre megírt szöveget?
Túl sok a bennragadt szabija, kivett párat.
Nyunyókát mos.
Nyunyó anyó apás szülés után gyereket szellőztet . . .
Jellemző az orbankormányra hogy ilyen idiótákat nevez ki , mint ez a szerepét túllihegő vén hülye pi.cs@..
Lassan beszél, még is van módja rá hogy hülyeségeket mondjon több ezer embernek a tévében..ráadásul állítólag tanult ember..
Hát állj a helyére, ha már vén hülye pi.cs@…nak nevezted.
„1984-ben a Pécsi Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Karán cum laude minősítéssel szerzett diplomát. Négy szakvizsgával (üzemorvostan, háziorvostan, közegészségtan-járványtan, megelőző orvostan és népegészségtan) rendelkezik. Felsőfokú német és középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezik.
Dunaújvárosban a Szent Pantaleon Kórház II. sz. Belgyógyászati osztályán volt kórházi orvos, a Mezőfalvi Mezőgazdasági Kombinátban üzemorvos, majd nagyvenyimi háziorvos (1991–1996), azután dunaújvárosi tisztifőorvos. 2010-től néhány hónapon át a Közép-Dunántúli Régió tisztifőorvosaként irányította az ajkai vörösiszap-katasztrófa következményeinek elhárítását, amiért a Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Szakigazgatási Szervének megyei tisztifőorvosaként, 2011 februárjában a Pro Sanitate díjat kapta meg, majd 2011. október 4-én dr. Faludi Gáborral, az Országos Tisztifőorvosi Hivatal gyorsreagálási főosztályának vezetőjével együtt, miniszteri elismerésben részesült…”
Gulyás szerint ez szemezgetés a statisztikából
„Ha valakit nem tisztelsz, az nem találhat utat a lelkedhez. És bár úgy rossz, mint jó tettekkel is ki lehet vívni a tiszteletet, álszentséggel és képmutatással soha – az csak megvetést érdemel.”