Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye

Koncz Ferenc képviselő balesete. Tárgyalás mellőzésével felfüggesztett szabadságvesztés

A Szerencsi Járásbíróság tárgyalás mellőzésével felfüggesztett szabadságvesztést és közúti járművezetéstől eltiltást szabott ki azzal a vádlottal szemben, aki 2020 júliusában Bekecs településen gépkocsijával halálos balesetet okozott.

A közlemény nem tér ki rá, de a körülmények leírásából következtetni lehet arra, hogy Koncz Ferenc országgyűlési képviselő tavaly július 10-ei motorbalesetéről van szó.

A halálos kimenetelű baleset így történhetett:

A bíróság által megállapított tények szerint a vádlott nő az általa vezetett személygépkocsival tavaly július 10-én reggel Bekecsen haladt Szerencs irányába, körülbelül 50 km/h-s sebességgel. A vádlott a gépkocsival meg akart fordulni az úton, ezért a jobb oldali útpadkához húzódott és annak érdekében, hogy a mögötte azonos irányba haladó két járműnek – egy személyautónak és egy tehergépkocsinak – elsőbbséget biztosítson, megállt. Amikor mindkét jármű elhaladt a vádlott autója mellett, a vádlott belekezdett a balra fordulásba annak ellenére, hogy a teherautó a szembe jövő forgalmat teljesen kitakarta előle, így nem tudott meggyőződni arról, hogy a megfordulás biztonságosan végrehajtható-e. A fordulás időpontjában, ugyanezen az útvonalon, ellentétes irányban közlekedett motorkerékpárjával a sértett férfi mintegy 50 km/h-s sebességgel. A sértett vészfékezési féktávolságon belül volt, amikor a vádlott a gépkocsival áthaladt az általa használt forgalmi sávba, csaknem teljes szélességében elfoglalva azt. A sértett vészfékezett, ami miatt a motorkerékpárral felborult, és az úttesten csúszva, a vádlott autójának ütközött. A sértett a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

10 Responses

  1. Ez ám a jogállam! Tárgyaláson kiderülne valami! Így mellőzük! Igazság kiderülését megelőzzük! Nincs itt látnivaló!/gazemberség nyilvánvaló!

    5
    2
    1. Nem csak egyszerűen hülye vagy a történethez,de még rosszindulatú is!
      A vádlottnak ajánlják fel ezt a lehetőséget,amit vagy elfogad,vagy nem!
      Ha a közlekedéssel kapcsolatos szabályokról lenne valami fogalmad tudnád,hogy az elsőbbség meg nem adása az egyik legsúlyosabb szabálysértés és szinte mindig az a hunyó egy balesetnél,aki ez ellen vét!
      De nem fárasztalak tovább,mert az agyad nem képes felfogni a dolgot!

      3
      2
  2. A zsidesz így nyirja ki saját magát. Egyik a másikat. Mi pedig kérünk egy kávét.

  3. A vádlottnak elmondhatták, hogyha nem megy bele a peren kívüli egyezségbe akkor a tárgyaláson az ügy kiemelt voltára tekintettel olyan bírót, ügyészt kap, hogy akkor fog szabadulni a kóterból, amikor már autók sem lesznek, hanem az égben fognak repkedni az emberek olyan micsodákkal.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Legfrissebb

Friss kommentek

Legnépszerűbb

Népszerű