A Covid áldozatai március 4-éig, városonként:
Budapest: 2850
Miskolc: 324
Debrecen: 246
Szeged: 226
Nyíregyháza: 221
Kecskemét: 204
Pécs: 176
Győr: 164
Kaposvár: 142
Szombathely: 137
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
kezdőnap?
Ja, csalás. ja, statisztika.
a hivatalos lista akkor készült, amikor 15619 haláleset történt.
Azóta számold a dupláját.
Én csak abban a statisztikában hiszek…..
Túl sok haladó nyugati „szakember”-rel találkoztam.
Gondolom 13 és félpercen belül minden cuclib média közli forráskritika nélkül. Ez a „jó” szokásotok 1917-től megmaradt.
Árulnak még Jobbikos bögrét Dobrev Klára fotójával?
Nincs hírértéke.
Gondolom 2 és fél percen belül előugranak a hitvány trollok cuclibezni.
Ez a narancsosok bevett szokása.
Árulják még az orbán-szobrot a Kékes TV tetejére? Ne erőlködj, pubika!
vörös terror nélkül nem lett volna fehér terror.
Vagy lehet hogy az se lett volna rossz ha napi szinten követni lehetett volna az adatokat és nem úgy kell kiperelni tőletek hónapok múlva. GOndolom nem akartatok megkockáztatni egy újabb „terheléses támadást „igaz nyalonc? :):):)):):):)
A BAZ Megyei Kórház a járvány kezdetétől kijelölt betegellátási központ volt, az elhunytak nem mind miskolci lakosok, hanem a miskolci kórházban kezelt COVID betegek voltak.
Érdekes, a miskolciakat meg elvitték Egerbe. Akkor hol is van az igazság?
Az elhunytakat senki sem hozza vissza. Ezzel politizálni minimum aljasság. Ha igaz a szám akkor sem csodálkozom, hiszen itt van a legtöbb vakcina szakértő. Csak egy példa két nagytudású haverom bőszen prüszkölt, hogy neki nem, soha….és a többi. Amikor kiderült, hogy nem utazhat a nyáron nyaralni, másnap rögtön megkapta az első oltást. Na, ennyit erről.
Ennek a kormánynak van a legundomány ellenzéke. Nem kell őket bemutatni.
Csak rá kell menni a FB oldalukra és megnézni a kommenteket
2021 van, de ezzel jönnek MA:
„‘???Életem egy meghatározó évét Finnországban, Helsinkiben töltöttem cserediákként, egy finn család harmadik, legidősebb gyermekeként. Ez 1991-92-ben volt, 17 éves koromban.
Az egész év varázslatos volt: a tankönyveim elvarázsoltak, a világos nagy terekkel rendelkező iskolában zokniban közlekedtünk: ez volt a második otthonunk. A tízórait és az ebédet alig vártam: egyszerű, de finom ételeket kaptunk, és az étterem a társasági élet középpontja volt. A tanáraink tiszteltek minket: mi szabtuk meg mit és mikor tanulunk; a 6 hetes epochákat vizsgák zárták, amik nem voltak éppen könnyűek. A tanárok tanácsot adtak, hogy ki mit válasszon, mi a logikus következő lépés, hogy jól fel tudjunk készülni az érettségire. Volt egy OPE tanárunk is, az volt a feladata, hogy mind a 350 diák egyéni fejlődési tervét ismerje, és tanácsot adjon, ha valaki elbizonytalanodott. Nem osztályokban, hanem évfolyamokban tanultunk, úgy 120-an egy évfolyamon. Mindenki a saját tantervét követte, ehhez kisebb-nagyobb projektekben vettünk részt. Az énekórákat itt sem övezte általános imádat, de az iskolának olyan hangszerparkja és technikája volt, hogy minden banda oda járt próbálni, ezért bent maradtunk az órák után is. Ellentétben finn húgommal és öcsémmel, akik a helyi közeli általánosba jártak, nekem sok leckém volt, és mind kreatív feladatok voltak. Nem lehetett szünetben másolni, és arra is emlékszem, hogy sok dolgozatot írtunk. Sportiskola voltunk, gyönyörű nagy sportpályákkal az iskola körül, karnyújtásnyira az uszoda, de ez nem számított kirívónak. A gimnáziumi 3 év célja az érettségi volt, ami egyben a belépő volt az egyetemre is. Én már itthon érettségiztem: hála a kint töltött évnek két felsőfokú nyelvvizsgát tettem le az első félévben, így már csak 3 tantárgyból kellett érettségiznem.
A legszívmelengetőbb az volt, ahogyan a tanáraink együttéltek velünk. Kétség nem fért hozzá, hogy ők tudnak valamit, amit mi még nem. Tegeződtünk, de tekintélyek voltak előttünk, állandóan egyéni kutatómunkára biztattak minket, és értékelték az eredményt. Magunkhoz mértek, a fejlődés a mi fejlődésünk volt. Mindig éreztem, hogy tisztelnek minket és egymást is. Finn iskola tanárijában csak jóval később volt szerencsém járni: de azóta tudom, miért lehetett így: a finn iskola tanárija nem egy nagy terem, hanem felkészülő, pihenő, beszélgető és szakmai tárgyalóterek együttese. Ott élnek. Emlékszem, viccesnek találtam, hogy mennyire magukon hordozták tanáraim a saját tantárgyuk jegyeit – együtt éltek a tanított tárggyal. A némettanárom egy feszes, katonás, ötvenes férfi volt: derdiedas, szódolgozat, nincs kegyelem. Angoltanárom egy ötvenes hölgy volt, maga a megtestesült nemzetközösség és befogadó multikulturalizmus… ????”
„Orbán Viktor szerint nem a fertőzöttek száma a fontos, hanem a halálozásoké” 2020 szeptember
Ilyen zsúfoltság mellet ami a tömegközlekedésen van még az is csoda hogy csak ennyien.