A szájer józsi boldog házasságáról szóló könyvet. Ki fogja írni?Bayer zsóti? A hónap…

Először kivárnám a szájer józsi boldog házasságáról szóló könyvet. Ki fogja írni?Bayer zsóti?

12 Responses

  1. Közöd hozzá? Magánzó. Jó a szállodai szobája.

    „Három napja tartanak az összecsapások Berlinben a rendőrség és az Antifa közt.
    A Rigaer Str.94 alatt található épületet 1990 óta tartják elfoglalva az anarchisták. Most a tulajdonos be szeretett volna küldeni egy tűzvizsgáló céget, hogy felmérjék a bérház állapotát, főleg az elöregedett elektromos hálózatot és áttört falak miatt a statikát. Az Antifa komoly kőzáporral és pirotechnikai eszközökkel fogadta a céget és az őket védelmező rendőröket. 200 feketeruhás, maszkos anarchitsa támadt a rohamrendőrökre, miközben társaik felgyújtották a tűzvédelmi cég autóit, valamint autógumikból és kukákból égő barikádot emeltek. Mostanáig 81 rendőr sérült meg az akcióban.
    Tegnap 1000 rohamrendőr jelent meg a helyszínen és bejuttatták a tűzvédelmi szakembereket. Bosszúból az Antifa tört zúzott a környéken az éjszaka folyamán jelentős anyagi kárt okozva.”

    1
    6
    1. Ejnyeejnye debil,a forrást mindig elfelejtitek kirakni.Majd én segítek:origo….:)Legközelebb ki lesz a forrás?Pataki atillak? :)’):):)

      „Spöttle: Kőzáporral fogadták a rendőröket az Antifák”
      „Még hetekig küzdöttem a félelmeimmel. Éjszakánként a szolgálati fegyveremmel ültem az ágyamon, felkészültem arra, hogy végső esetben öljek, ha a szürke lények újra feltűnnének nálam”
      – meséli drámai hangon földönkívüli élményeit egy ezoterikus-fantasztikus magazinban a német származású ex-rendőr, Georg Spöttle, akit elmondása szerint több alkalommal is megvizsgáltak, megdolgoztak a földönkívüliek.”

      8
      2
      1. Ja, ja.

        https://www.morgenpost.de/berlin/article232575447/Rigaer-Strasse-94-Eigentuemer-setzt-auf-Raeumung.html

        2
        6
        1. Balszerencsédre értek németül.Hol van ott szó antifáról,baloldalról mint a sajtópervesztes rekorder origonál?Illetve mi köze ennek josefinához,?

          8
          1
      2. Ja, ja
        Megírta Rényi Dániel Péter a 888/2-ben, mi? ?????hogy a Spöttle….

        1
        7
        1. Nem.A debilspöttle írta magáról,csak akkor még nem tudta hogy később ő lesz a pörköltös nemzetbiztonsagi szakembere.

          7
          2
  2. Mivel a felesége alkotmánybíró,ezért az ilyet fejlettebb országokban úgy hívják hogy állambiztonsági kockázat…

    9
    2
  3. Ez az írás már meg is született: Vitya fia a melegházasságról írt szakdolgozata

    4
    1
  4. Az egyik szerző biztos a kitüntetett
    Bayer lesz.
    A kitüntetésért meg kell dolgozni ,akár
    utólag is.
    Szájerrel cserélhetnének pl. párttagkönyvet is.
    Régi „ismerősök”.

    2
    1
  5. Annyit emlegettétek már ezt a Bayert, hogy vasárnap megnéztem a műsorát a Hír tv-ben. 🙂
    Hát skacok, most már értem hogy tehetetlen kínjában, véresen habzó pofával, vicsorogva miért hörög ellene a dollárbalfaszkalap horda. Annak a srácnak piszkosul igaza van, noha elismerem, elég egyedi stílusban nyomja.
    Akinek nem elég (értelmes) a 444, telex, atv és hasonlovak, javaslom szemlélettágítónak. 😛

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Friss kommentek

Népszerű