Vajon mennyi iparűzési adót termelt Eger városának a 10 perces tűzijáték? Egy tűt nem lehetett leejteni úgy hömpölygött a tömeg a belvárosában. Bizony a tűzijáték nemcsak a szórakozást, vidámságot, ünnepet jelenti, hanem nagyon komoly gazdasági előnyökkel párosul. Ilyenkor megtelnek a szállás- a vendéglátó helyek, fogynak a kézműves termékek és pörög a kereskedelem. Ráadásul plusz alkalmazottakra van szükség, tehát szociális pozitívum is érvényesül. Miskolc több évszázados tűzijáték hagyománnyal rendelkezik, megyeszékhely és az ország harmadik legnagyobb városa, de a befektetés helyett a karok széttárását és az „üres a kassza” szöveget láthatjuk- és hallhatjuk.
Fotó: Maszek tűzijáték a Népkertben
Először is Miskolc a 4. városa az országnak, másodszor pedig a felsorolt dolgok közel sem hoztak volna annyi pénzt, amit eldurrogtatnak egy félórás tűzijátékra.
Unom már ezt az okoskodó palit, aki minden sz@rba beleüti az orrát akár ért hozzá, akár nem. Ha hírnévre vágyik, tegye hasznossá magát, ne csak a sz@rt rágja!
Akkor miért olvasod? Én görgetek tovább.
Ahogy ismerem Kanyogot, ha tűzijátékot rendeztek volna, akkor azért vinnyogott volna, hogy szórják a város pénzét, úgy hogy nem kell ez a szöveg!
Van sapka rajta , nincs sapka rajta szindróma. Egyébként sok város nem csinált tűzijátékot ahol ezelőtt volt, mert a kormány megsarcolta őket és nem futotta rá!
Egert is megsarcolta a kormány csak ott felelős emberek gazdálkodnak és nem szórják el a pénzt.
A tűzijáték nagyon tahó szórakozás. Rendkívül káros az egészségre a felszabaduló sok méreganyag.
Úgy tűnik, Kanyogon a nehezen megszerzett „bizonyítvány” sem segít.
Maradjon mindenki a kaptafánál, mert nincs siralmasabb annál, mint amikor valaki félművelten akar másokat kioktatni.
Irigykedsz rá? Legyél jobb tőle.
Ezt nem nehéz teljesíteni. Ez alap.
Akkor mutass valamit.