Nyíregyháza nyerte el a Marketing Fővárosa 2021 címet a Magyar Marketing Szövetség és a Miskolci Egyetem Marketing és Turizmus Intézete által idén már hetedik alkalommal meghirdetett Városmarketing Gyémánt Díj pályázaton, amelynek díjátadóját a Marketing Summit Hungary konferencián tartották.
Ebben az évben 149 nevezés érkezett 25 várostól, köztük elsőként határon túlról is, a szerbiai Magyarkanizsáról. A pályázó szervezetek 5 kategóriában nevezhettek. Idén is a rendezvény, esemény kategóriában érkezett a legtöbb nevezés, összesen 49.
Az ismert szakemberekből álló zsűri a pályamunkákat a megalapozott tervezés, a kreativitás, a szakszerű megvalósítás, a kitűzött célok elérését jelentő hatásosság és a források célszerű felhasználását jelentő hatékonyság szempontjai alapján értékelte. Minden olyan pályázat, amely megfelelt a zsűri előzetesen meghirdetett kritériumrendszerének elnyerte a Városmarketing Gyémánt Díj gyémánt elismerését. Idén 101 „gyémánt-oklevelet” adtak át.
Az idei év fődíjasa Nyíregyháza városa lett, így viselheti a Marketing Fővárosa 2021 kitüntető címet. A város 20 elismerésben részesült, azaz a legtöbb Városmarketing Gyémánt díjat nyert el. A díjakat Prof. Dr. Piskóti István, a program vezetője, a zsűri elnöke és Dr. Papp-Váry Árpád, az MMSZ alelnöke adta át Zagyva Gyulának, a Város-Kép Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatójának.
Városmarketing nagykövete különdíjat Budapest II. kerülete kapta a nagyszámú pályázataiért, amellyel bizonyította, hogy komplex marketingtevékenységet folytattak az elmúlt esztendőben. A Marketingaktív Megye díj Szabolcs-Szatmár-Bereg megyét illeti. A megye 26 marketing gyémántdíjat nyerte el – Nyíregyháza és Vásárosnamény városa által.
A Kisvárosi első elnevezésű díjat Vásárosnamény városa tudhatja magáénak, hiszen a díj legaktívabb nevezőjének bizonyult kisváros kategóriában, ezzel is mutatva elkötelezettségét a városok és a városmarketing irányába.
A díj megalapítása óta bevezetésre került a Gyémánt Ranglista, hiszen nem elegendő egy adott évben jó marketingtevékenységet folytatni. A gyémánt ranglista mutatja, hogy a települések összesen hány gyémántot szereztek 2015 és 2021 között. A ranglistán az 5. helyen áll Vásárosnamény 31 gyémánttal, őt követi 4. helyen Siófok 33 gyémánttal, a 3. helyen Győr áll 37 gyémánttal, a dobogó 2. fokán Nyíregyháza áll 44 gyémánttal. A ranglistát 2021-ben Miskolc városa vezeti 48 gyémánttal.
Nagy kár, hogy ez a temérdek gyémánt nem hoz annyit, hogy meglássuk a város bevételein.
Talán valami értékesebb versenyen kellene nevezni, de Veres minden bugyutaságban követi az elődöket, mivel egyetlen árva jobb ötlete sincs.
Kincsesbánya az én hazám, de az ország-vájár vak ám. Míg a falkák őt támadják, sárga kövünk egyre barnabb. Csengnek-bongnak az aranyak, konganak az üres hasak. Erőskezű tétovázók munka nélkül várnak – átok. Örömadó smaragdjaink, gyerekeink sorsa ma itt reménytelen. …..s rögtelen. …leányaink igazítják külországba paraziták, pucérnak és topless gyanánt, nagyon vigyázd magyar a lányt. Gyémántjaink a művészek, csillagról pottyant vendégek… Öregeink hűlt csillagok, fényük megfakultan ragyog, bölcsesség-arc a bírájuk, talán még szükség van rájuk.
Ezt ismételték, egykori Magyarország felszámolását, melyek népét önmagával mészárolták le. Piskóta minden.
Nyíregyháza tombolt 1997 óta, ismételte, amit tett Árvay békegalambos kommunizmus kezdetével. Tőlük tudom, hogy nem mindegy, milyen keresztnévvel hosszabbítottak utódaikkal. Még a hatvanas évekbeli létredobást a gerincre is ismételte Zorán sorsaként.
Dikkaszáját, tán a tirpákok többet fizettek a kamu címért? Lehet, ezt is úgy kéne csinálni, mint az adventi villamossal. Ráhergelni a mifosban a salkaházi hadtestet, hogy szavazzanak mindenféle IP-címről minél többször, és máris mi lennénk a fasza gyerekek. Pató Pált meg úgyse érdekli a kamu, ő bármihez odaáll pózolni.
Megéri Piskótinak vajon, hogy ezzel járatja le magát?
Hogyan próbálod a pánikrohamot kezelni?
Most alig van sor az online szavazásnál; ha nem tudsz eljönni személyesen, szavazz itt: www.elovalasztas.hu