Háborús cenzura. Nem reklámozhat az orosz állami média a Facebookon

A cég biztonsági főnöke, Nathaniel Gleicher jelentette be a Twitteren, hogy a hévégétől egyetlen orosz állami médiaszereplő sem reklámozhat a Facebookon, és figyelmeztetésekkel látják el az ilyen bejegyzéseket, hogy minél kevésbé lehessenek megtévesztőek a felhasználók számára.

3 Responses

  1. A legnagyobb szankció lehet az lenne, ha az oroszokat levágnák a Facebookról, instaról, Twitterről. A mai lekvár fiatalok ott is ugyanolyanok mint máshol. Ezért biztos durrognának, meg kokom listára tenni az amerikai és nyugati filmeket. Nézegessenek a tvben orosz meg kínai agybeteg filmeket a hős vöröshadseregről, meg maóról.
    Az a jó ezekben a keleti, ázsiai országokban, hogy mind utálja a nyugati kultúrákat, de valahogy mégis úgy szeretnének élni, mint azok. Az oroszoknál sem az a menő, aki ladát, meg valami kínai vagy indiai fost vesz autónak, hanem az aki az európai, amerikai, japán prémiumokkal jár. Utalják a nyugatot, de az életük minden mozzanatában azt majmolják.

    1
    1
  2. https://uploads.disquscdn.com/images/88a562bf8bf47f969b857f85daf63caa6e261cda6e6d9944fe24de3a7d5eeb44.jpg?w=800&h=479

  3. – kiszorult a ner a néppártból
    – hiába tervezgette a széljobber söpredék vezetését Viktor, az nem tudott létrejönni
    – hiába kényeztette Putyint, hiába dörgölődzött, hiába troillkodta az EU-t
    – az európai széljobber illiberális bagázs mostantól orosz csecs nélkül légüres térben
    – az évtizedig építgetett párhuizamos valóság összeomlott
    – a visegrádi 4-ek közül a lengyelek nagyon megorroltak, a csehek harcosan orosz ellenesek, a szlovákok kidobták az orosz technikusaikat

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Friss kommentek

Legnépszerűbb

Népszerű