A hetvenes-nyolcvanas években Kondor Katalin volt a Magyar Televízió A Hét című hírmagazinjának egyik műsorvezetője. A kiváló rádiós a képernyőre kerüléssel egy csapásra országosan ismert lett. A 75 éves legendás műsorvezető volt Radnai Péter vendége Az első influenszerek című műsorának legutóbbi adásában – írja a Blikk.
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
kár volt elkurvulni
Most miért bántod kámánogát?
Ezt nem kámánoga mondta hanem Katika
„– Felkértek, elvállaltam, majd eltelt egy hónap és azonnal III/I-es leszel, aztán III/II-es és utána III/III-as. Ilyenkor egyszerűen csak ül az ember és néz ki a fején, hogy mi történik vele. Elképesztő korszak volt, soha nem gondoltam volna, hogy valamibe engem bele lehet keverni, ami erkölcstelen.”
Vajon miért nem szavazzák meg a fidióták a parlamentben az ügynöklisták nyilvánosságra hozatalát?
Azé, ba+! mert 12 év cuclib kormányzásotok alatt kreatívan kezeltétek.
ott vannak az ügynökök megbízóik , oszt nyalod a s.ggüket, csak a megzsaroltak listájától élveznél el.
EZÉ!
„Antall és a kormány sem támogatta az igazságtételt” – Zétényi Zsolt szerint kár lenne csak Sólyom Lászlóékra „fogni” a kommunista gyilkosok „elengedését”
…
Néhány gondolata:
„Nem érezték a megtiportak még az erkölcsi kárpótlást sem. Maga a kárpótlás meg teljesen félresikerült, nagyon jelképes lett. Azzal az érveléssel, hogy Weiss Manfrédnak nem adhatták vissza a gyárát, azzal nem adták vissza a háromszobás lakását annak, ahová ÁVH-sok költöztek be. Csak nézzünk körbe a Rózsadombon. Az egész egykori Horthy-birtokért Kenderesen az akkori szabályok szerint ötmillió forintot fizettek.”
„A másik az információs kárpótlás, hogy tudjunk meg mindent. Ami velünk történt. Az igazságtételi törvény a gyilkosokról szólt, hogy büntessük meg a gyilkosokat. Egy-két tucat emberről lett volna szó.”
„Sólyom László szerepe? Most gondold meg, hogy te vagy az Alkotmánybíróság elnöke, odaviszik eléd a törvényt, ami a rendszerváltásról szól. De látod, hogy a kormány igazából nem támogatja. A miniszterelnök, Antall József, akit én nagyon tisztelek, nem tartotta ezt fontosnak. Ez a metakommunikációból is érezhető volt. Úgy gondolom, hogy az Alkotmánybíróság nem akarta egyedül elvinni a „balhét”. Ki állt volna ki mellette? Hol volt az az éthosz, a morális háttér? Hol volt a tömeg, amely ezt akarta?”
Így volt? Várom a véleményeket. Az biztos, hogy a következményeit még ma is, harminc évvel később is nagyon érezzük…”
Mi köze van Kálmán Olgának ehhez, f@szparaszt?
Kámánoga „független” nem volt a televízió meghatározó alakja, a Vörös Böske tanácsadó szerep felvállalása előtt.?
Csak párhuzamot vontam.
Anyámat áldozták miatta, megalázva engem folyamatosan.
Ügynökasszony nosztalgiázik…
Sok fideszes ügynök pedig lapít.
Hogyan is nevezték Göncz tatát?
„„Ne félj, ne szégyelld szeretni a hazát! Ma a világpolgárság a divat, de te ne hódolj e
divatnak. Inkább légy „vad magyar”, mint „szelíd hazafi”. Mennél jobban szaporodnak a szelíd hazafiak, annál inkább lesz szükség a vad magyarokra.”
mondta Benedek Elek a nagy mesemondó
és
„Visszavásárolta ükapja, Benedek Elek könyvtárát, és ezt szánja gyerekeinek örökségül Benedek Márton, aki Göncz Kinga fia, Göncz Árpád unokája is. No meg a Momentum politikusa, aki csalódott az Együtt szövetségi politikában, ezért váltott pártot. Bár EU-s tisztviselő, felesége német, azt mondja, „érzelmi értelemben soha nem hagytam el az országot”. HVG
érzelmi értelemben
érzelmi értelemben
érzelmi értelemben
és akkor eszembe jut az egész család”
Hagyd ezeket a libsiket kipcsaktársam!Ha nincs kétharmadunk nem tudtunk volna olyan szellemóriás köztársasági elnököket kitermelni, mint Schmidt Pali, Áder Józsi ,meg most Novák Kati…:):):):)