Válni akaró feleségét egy férfi Miskolcon azzal fenyegette, hogy meg fogja ölni

Hamarosan vádat emelhetnek azzal a 49 éves miskolci férfival szemben, aki tavaly június óta rendszeresen zaklatta a válófélben lévő feleségét és többször is azzal fenyegette, hogy meg fogja ölni.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint már teljesen ellehetetlenítette a nő életét a férje állandó zaklatásai. A férfi többször is azzal fenyegette, hogy kicsontozza és megöli őt.

A bűncselekménnyel gyanúsított férfi beismerte a bűnösségét a hatóságoknak. A tettét azzal magyarázta, hogy nagyon szomorú volt, amiért az asszony el akarta hagyni.

A miskolci nyomozók a napokban lezárták a nyomozást, a keletkezett iratokat pedig vádemelési javaslattal megküldték az ügyészségnek – számolt be az esetről a police.hu.

Egy válasz

  1. „15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
    Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy
    hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létező problémájáról.
    Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.
    A szakember miután végig hallgatta a listát, felállt, körbe járta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához
    ölelte az asszonyt.
    A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült.
    A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:
    “Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor! Meg tudja tenni?”
    A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt: “Nos, hétfőnként és szerdánként el tudom hozni önhöz, de péntekenként horgászni járok.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű