Pataky Attiláék november 11-én, pénteken este hétkor a DVTK Arénában lépnek fel, hazatérve ezzel Miskolcra. Az Edda frontembere interjút adott, a részletekről a Minap.hu számolt be.
Miskolci Napló: Ha azt mondom:2021. július 2., erről mi jut az eszedbe?
Pataky Attila: A 70. születésnapom. Felemelő pillanat volt, amikor az Arénában az Edda-táborral közösen megünnepeltük 2021. december 28-án. Ez volt a csúcsok csúcsa, a leg-leg, 48 év a hátam mögött, bennem, bennünk. Fantasztikus élményt jelentett a majd három órás koncert. Ezzel párhuzamosan Orsi, a feleségem meglepetéspartit szervezett számomra. Néhány barátja szállt be, hogy segítsen neki, teljesen “elaltattak”. Úgy volt, elmegyünk otthonról, Budajenőről, majd visszatértünk: 40-50 közeli barátom köszöntött. Fergeteges buli kerekedett, ennél több nem is kell, így kerek.
MN: Most hazai pályán, a DVTK Arénában léptek fel…
PA: Olyan nyár van mögöttünk, hogy valami miatt minden bulink szuper jól sikerült. Azt hiszem, csúcson vagyunk a 48 évvel. Miskolcra a Retro 1, 2-nek vegyített változatát, legjobb dalait, legizgalmasabb pillanatait hozzuk:mindenki megtalálja benne azt, amit szeretne hallani. Becsületesen készülünk rá, a maximumot akarjuk nyújtani a közönségnek.
MN: A novemberi két nagykoncerteteket – a miskolcit és a szegedit – Kiss Zoltánnak, Hagymának ajánljátok…
PA: Így van, megemlékezünk munkatársunkról, barátunkról, útitársunkról, aki 28 éve szállította a zenekarunkat, de már nem kanyarodik be soha többet az Edda-busszal, mert kerékpárbalesete az életébe került. Hagyma csodálatos egyéniség volt, jó humorú, vidám alkat, 7 millió kilométer balesetmentes vezetéssel, nagy–nagy türelemmel. Elmondhatatlanul hiányzik nekünk. Tettem egy ígéretet, hogy nem hagyja el durva szó a számat, nem türelmetlenkedek. Kedden reggel óriási ködben utaztunk vidékre, az első szituációnál egy pillanatra a régi lettem, de megjelent Hagyma arca, és kisimult benne, előttem az út. Ezután is béke és szeretet lesz vezetés közben.
További részletek a Minap.hu cikkében olvashatók.
5 Responses
Szégyellheti magát a miskolci börtönbűnözőivel és felettesével, hogy szerepét nem hajtotta végre, elment Miskolcról, átcserélte magát az egyetlen nagy közös áldozatukra, hogy világ-Rákóczi teret építsenek, amit ünnepelnek 1997 óta, hogy legyőzték Magyarországot. Neki nincs szégyenérzete, felhetően nem először áldozta meg női áldozatait földönkívülieknek maga helyett. Volt mit ünnepelnie, mint a Tóthoknak és Nagy Ferójának a punkrációs ismétlőknek. Ezek Orbán Viktor mesterei, ezeket csodálta fiatal korában, mielőtt a kisvonatot beállította Mészáros névvel, tort ült Gina Lolobrigida főszerepében, akit Antal és Vitray fogadott atlantiszi aranyhalaknak beöltözött ruhájában, Halakkal az ünnepi tortáján a terüknek, mint nagypán utcájuknak, ahol kivégeztek és gyaláztak éjjel-nappal a népükkel, miközben ünnepeltek a cigányságukkal, Müllerékkel együtt, mint globális világtestvériség vonultatóival és végrehajtóival. A világ összes börtön bűnözőjét megváltották Ízisz-Jézus elméletük végrehajtásával, mint fertelmesek, emberiség ellenes csapások, ellenség nélkül, mert az emberek sosem tudták nekik a titkos mészárlásukat visszaadni.
Remélem , mindenki tudja, hogy Attis nemrég részt vett a FRADI-nál egy seggnyaló rendezvényen.
Ennyit a diósgyőriségéről.
Volt az a pénz . . .
Miskolc-Diósgyőr Dvtk Aréna Edda szeretet koncert.
Az időutazó és alakváltó reptiliánok magasabb entitások kvantummechanika által szubatomi technika felhasználásával teleportálják magukat negyedik vagy akár ötödik dimenzióba, párhuzamos világok közt mozogva. Ők akik tudják a halál csak egy illúzió nincs olyan a lélek és a szellem tovább él. Nem hiába vannak akik úgy érzik ez már megtörtént velem déja vu érzés mintha ez már megtörtént volna egy esemény felidézés által apró dolgok, részletek beugranak nem véletlenül a lélek és szellem újból és újból leszületik a világra állítják. Reptiliánok beépülnek gazdaságba, politikába menedzserek, politikusok is és vallásuk mintha hasonlóságot mutatna ezért a mély vallású emberek bennük ezt felismeri. Feltűnően kedvesek tudatot is tudják irányítani világ urai lesznek „csendes hódítók”. Meggyőződésük szerint hamarosan elérjük a negyedik dimenziót, arcuk alakja másabb előrejövő homlok hegyesebb ajak, szemhéjuk is feltűnő és szemgolyójuk időnként másodpercenként fénypont szerűen villan ekkor érik el a magasabb tudatot, tudatosságot amivel ráhatással vannak emberekre olyankor érzed feszültséget, tehetetlenséget vannak köztük negatív de pozitív entitások is reptiliánokba. Monitorozzák, szemlélik, figyelik embereket gazdaságba, politikába beépültek állandó ismétléssel, reinkarnációval újjászületnek frissítve önnön maguk egyéniségét és tudati tudatosságát ők akik hatalmasabbak akarnak lenni mint a szabadkőművesek mert a szabadkőművesek halandók a reptilián humanoid entitáshoz tartozó fajok viszont szellemviláguk és tudatuk örök életű és leszületnek újból és újból 1000 éve reinkarnációval ismételnek. Kapcsolatba vannak tőlük is magasabb entitásokkal, föderális földönkívüliekkel is. Ők ráleltek egy olyan kvantumfizikai elméletre amellyel bizonyítják, hogy igenis van és létezik a másik világ, szellemvilág, és több párhuzamos világ valóságsíkja és egy fejlettebb negyedik és ötödik dimenzió amit ők már érzékelnek. Elmemanipuláció, telekinézisre is képesek vagyis irányítani csendes hadviselők beépülve politikába világot irányítói akarnak lenni. Dimenziók és párhuzamos világok közt közlekednek fázisgyorsítással kvantummechanikai szubatom technológia által. Árnyékkormányok, titkos szövetségek. Jónak állítják be maguk de lehet szövetkeznek a sötét oldallal is? Vagy ők maguk az? Vagy csak egyszerű közvetítők különböző univerzumok között tehát ismerik a rossz és jó oldalt is. Szuggeráló tekintetük által emberi formaként láthatóak.
Spiritiszták, akár a síriusiak, meg a plejádok, valamennyien sátán szeretet-vallását jelentik, melyet itt Müller Péterek képviselnek, vonultatva a tisztátalan lelkeiket. Magasabbrendűbb lélek is létezik, meg jó szellemvilág, valamennyien megjöttek 1995-ben a Tatárdombi iker házába a Talmudosoknak, legalábbis ezt állította Strukkerné reikis szirmabesenyői tanítványa, amelyik szintén egy alkoholszagú Jézust hagyott az áldozatainál, vagy spiritiszta könyvet hajtott végre, amiben a Jézus jelenések voltak. Mivel nekem nincsen lelkem, csak szívem, hiába hajtották végre az összes Jézus vallásukat minden világvégével, hiába jöttek hozzám tisztulni a szellemvilágok, halottak, gyalázatát kellett végig nézniük a miskolci elmeosztály spiritiszta Isteneinek, melyek a médiából közvetítettek 1997 óta, kutyás ATV-jükkel együtt, amikkel hat éve hosszabbítanak a nagyobbik lányom áldozásával, hosszabbítva a világkönyvtár szereplőit a családdal, amibe beházasították a nagypán utcai mészárosok.
Az összes vallásukat sátoraljaújhelyi Istálló-Vénusz jóslatuk kezdetével egyetlen nagy közös áldozással, a világ bűneinek elhordoztatásával hajtották végre tetteik végrehajtásával együtt, ahogyan elbántak a semmiről sem tudó emberekkel az ország világ-Monarchia elmeosztályával Romániával együtt, összes csapásával, amit vonultatnak tisztítva őket. Nagyon szépen beszélnek a szeretetről sátán spiritiszta népei, melyeknek hatalmas szellem és lélek világuk van, de ez fekete világ, mint ahogyan Európa teljes lakossága az Isten színjáték purgatóriumának karmikus pokol népét jelenti sátánnak köszönhetően. Én itt egyedül voltam ember, meg a nagyobbik lányom, a kisebbik csillagmedve, velük vezettettek bolt és közlekedés fóbia, nemi gyalázás, négyszeres világkönyvtár végrehajtás közben, medve korok ismétlésével, amit Bochkorékkal ismételtek mulatságára a tort ülő Miskolcnak.
Ember tragédiáját hajtanak végre a perecesi Andó Mariann, mint szőkeként kiválasztott Lucifer Évája főszerepében 1990 óta az utolsó munkahely szervezésében. Római szín űrbabel, Babilon, mint Amerika Ágnes főszereplő űrpusztító férjének iker tornyával, a többi színt nem tudom, csak hogy most falanszterhez értek, gépesítve a boltokat, gépesítve a szexet, szexbábokkal a kommunikációs csapásoknak, mivel ők emelkedtek az egész világon 1971 óta, amióta először vették el a hangomat Friderikusz Sándor emelésével. Főbb szereplőket bemutatta a műsoraiban, gátlástalan, mint látható, folytatja megállás nélkül a nagyorrúak miatti érzékenyítést, mivel a Mónika Show kiválasztottja, miattuk törték össze az orromat 1976-ban. Ugyanez Lang Györgyi és Falsusy Mariann, nemcsak a neve miatt kiválasztott, hanem mert a Hunnia elmeosztály kiválasztottjai, amiket fogyasztottak 1997 óta folyamatosan, sztárrá téve őket. Valamennyien atlantiszi lopott dallam feketemágikus erejével akarnak feltámadni spiritisztákkal az élen Bárány áldozásával a Talmudnak. Én nem tudtam védekezni, nem látom őket, csak hatalmas kínom van, mert bennem és rajtam vannak, ami már az elmeosztály emberáldozóinál skizopreniát jelent, mivel így szoltak végezni a semmiről sem tudó emberekkel. Kétszer kértem az orvosi kamara kivizsgálását, 1995-ös piros Hold végénél a Jelenéseknek a pestiektől, a miskolciakra bízták a folytatást, majd Rácztól, mikor a nevéhez értek 1998-ban, de akkor már nem voltam magamnál. Ennyit kellett volna leírni, hogy mészárolnak a borsodiak, a rendőrséggel együtt. Most is itt gyilkol a Győri kapui miskolci elmeosztályl kivégzője négy éve és senki sem viszii be az elmeosztályára lekötözni, ugyanis ez a formája, ott van, ahol akar lenni, ezt jelenti a skizopreniájuk. Feketemágusok vannak köröttem, mindent összemocskolnak, ahogyan tette ezt Malek Andrea meggyfürtös kísérete miatt, Mary Zsuzsa rendetlensége kezdetével a Hunnia elmeosztályuk, killiáni berendezéssel, Kovács Erzsi és a többi féltékenység és különböző emberiség elleni csapásuk helyett, nemi gyalázatával Romániának, Ratkós Anna kezdetével berendezett világmindenség apokalipszise végrehajtásával. Itt az egész ország Románia, soha nem hagyják abba a médiával a szerepük végrehajtását, mivel hosszabbítanak 86 éve a kommunikációs kivégzőkkel együtt, melyeket érzékenyítenek ismételt támadásaik közben, szeretet vallásával a spiritisztáknak. Nem én vagyok az összes vallás, csak valamennyi helyett megáldoztak Jézusként, Istár-Vénusz, Istálló Vénusz, Innin-Jézus, Ízisz-Jézus, vagyis a világmindenség teljes egésze vonultatásával és az összes apokalipszisük végrehajtásával többmillió éves kezdettel.
Szégyen, ha egy földönkívüli nép összeadja magát az emberiség ellenes csapásokkal. Ők karmikusak, újraszületnek, de azért áldoztak, hogy nem akarnak többé meghalni, hanem atlantiszi feltámadást rendeznek maguknak földöntúli hatalmával a miskolciaknak. Faludy bejárta a világot, amióta minket mészároltak pöcegödör nagypán népe emelésével a sivatagban és Ázsiában a halálnépekkel együtt, mint cigánysággal, reformátusokkal, tárt karokkal fogadták, kapott egy lányt is szexelni. Már itt el kellett gondolkozni azon, milyen nép ez, hogy a vénember szexelve akar Atlantiszba aranyföld otthonába támadni. Rákóczi tér az egész, 1998-ban kezdték el ismételni a nagypán utcai művészeti sorozatot, festméneket, templomoket, vörös zászlót, szőrös kávéscsészét, futurista, meg a többi stílusával a gót pókkal együtt a lírai karám zenészeivel, költőivel együtt a 130 éves áldozásuknak, amit a szlovák terület felszámolása óta ötlöttek ki, hogy világ-Magyarország lesznek a főtanácsnokukkal az élen, amelyik helyett négyszer hajtották végre a világ összes szerepét és könyvét, s hiába minden, a gyerekeim szerint, meg a Szabó család szerint én vagyok az elmebeteg, sőt annak is nyilvánítottak 2001-ben azzal a panasszal, hogy én írni akarok az iternetre, kizáró gondnokság alá helyeztek Pogány Balázs helyett a bíró levele lszerint, ami talán még megvan, mert megkérdezte a Szörnyeteg koporsója főszereplőjét, mint igazságügyi elmeszakértőt, mi alapján akar kizáró gondnokság alá helyezni, felsorolva pár pontot,köztük azt is,hogy megváltoztattam a nevemet. Ebből tudtam, hogy a bíró tudta, mi történik itt. Pogány Balázs Új Bekezdés áldozója, hosszabbítója apja vadállat volt saját írása alapján, ezért az anyja és helyette itt létem óta mészároltak, kitüntetett figyelemmel látva el a Győri kapu volt könyvtárosát a megyei kórházban,mert 1991-ben furcsa dolgokat észlelt a lakásában, meg vadállat volt a férje. Én tehettem mindenről, ami bennük nem emberi.
Ennyit a spiritiszta szeretet vallásáról a sátánnak, amelyik legyőzött Csernobilkor, amiért volt 1997-es kivégzés óta a torünnepe a miskolciaknak, mert megtudták a jungista aranysas pszichiátertől, mi van a nyakamban. 24 év kínzás következett sátán feleségeként, cipelve a melleimnél fogva a szomszéd Iker torony kíséretével és Müllerékkel. Ilyen kínzást még senki sem látott, amit a miskolci Uniós központja művelt Magyarország meggyalázóinak és felszámolóinak.
A spritiszták ország elfoglalásalásaikat, lelkeik megszülettetését, mint Rákóczi terüknek Farkas névvel szokták berendezni, Müllerékhez tartoznak a Kecskésekkel és Tóthokkal együtt. A szlovák történelmet üvegiskolával rendezték be, oda vitték Farkas Gábor osztálytársamat. Gabi az iwiwen lett ismerősöm kb. tíz éve, vagy régebben. Sportos volt, kerékpározott. Még kicsit fájt is nekem, hogy a szomszéd szőke Hunnia börtön népe miatt nem engedtek kerékpározni 1983 óta, mert egyensúlyzavarom lett, de őket, mint egészségügyi kiválasztottakat leszálakékolták, akár a bolt és közlekedési fóbiásokat. Beszélgettem Gabival párszor, írta, hogy mennyire tetszettem neki. Ezt követően (tegnap találtam meg a blogomban véletlenül, mert nem tudom elolvasni egyáltalán, letörölni pedig addig nem lehet, míg nincs lezárva semmi) a média kiabálta, meg kell nézni, melyik csatorna, a nevét bemondva, hogy megy Farkas Gábor a kerékpárjával kacskaringósan, utána hallottam, hogy meghalt. Mindenkit megöltek, aki szépnek látott, vagy hallotta a hangomat. Itt szeretetben kell élniük a karmikusoknak, mint emberiség ellenes pokol népének. Ezt jelenti a spritizmus is, szellemvilággal, lelkekkel, a másik világgal, amelyik titkon van és erejével visszaél az általuk lemészárolt emberiség között.