Szvoboda ráborította Veresy Pálra az íróasztalt. Erről miért nem ír az eszakhirnik? A nap kommentje

Szvoboda ráborította Veresy Pálra az íróasztalt. Erről miért nem ír az eszakhirnik?

Fotó. Új jelzések a Tátrában-

 

36 Responses

    1. Veres volt tanácsadója, de már az ő gymrát is megfeküdte a főnöke dilettantizmusa.

      13
      13
  1. Az eredeti komment forrása ide leírhatná a történetet, honnan máshogyan értesülne róla bárki más, akár az Északhirnök!

    14
    2
  2. z intézmény vezetője (Argay professzor)mindenen a szemét tartotta, pontosan tudta a váróteremben várakozók nevét és problèmáját. Mindenkihez volt egy jó szava. A főnővér (Ildikó) minden beteggel úgy bánt , ahogy az elvárható lenne és csak azért éreztem magam kellemetlenül ,mert az elmúlt 1 év kórház járás alatt nem találkoztam ezzel a kedvességgel. Lehet, hogy a mosdó nem 5* , de mondjuk mi a szakértelemért mentünk…(hozzáteszem volt wc papír) Sokkal szívesebben várakozom egy tiszta és szolíd váróban, amilyen az AA ,mint egy csilli-villiben, ahol csak a pènzem hagyom ott, de végül semmi konkrétumot nem kapunk, csak ugyanazt a gyógyszert írják fel, aminek a szóróanyaga hever mindenhol. Apukám egy egyszerű munkás pasi, aki akárhol megérdemelte volna ezt a bánásmódot. Az árakról annyit, hogyha összeadom azt amit eddig különböző helyeken elköltöttem, beleszámìtom a tb alapon államikba való bejutási időt, a benzint, várakozást, rohangálást, a munkából kieső időm, a bébiszittert nyáron és apukám 1 év alatt diagnosztizálatlan problèmáit, ami mind ott volt, csak éppen senki nem törekedett átfogó képre, akkor azt kell mondjam, itt az èletét mentették meg. Örök hálám az ott dolgozóknak.”

    5
    1
      1. Bár tanácsadónak hülye volt, még idejében lelépett. Azt remélve, hogy nem ég rá az ökör főnöke.

        9
        1
  3. Szerintem megnézte a jövő évi költségvetési deficitet és önvizsgálatot tartott. Itt egy kanyi nem lesz.

    5
    3
  4. A szakértők egy része azt mondja, hogy az ármaximálás megszüntetése lehet a megoldása ennek a helyzetnek. Mások azt ajánlják megfontolásra: jobb-e a magas, literenként akár 800 forintos benzin- és dízelár, de minden kútnál van üzemanyag, vagy hogy időnként vannak fennakadások, de marad a lehetőség, hogy 480 forintért lehet tankolni.

  5. Jó, de végül ki tudja, mi történt ? Így az egész olyan, mint amikor süketek beszélgetnek egymás közt.

    1. Bennfentesek csöpögtetnek néha-néha félinfókat. Eddig nem is tudtam Szvoboda létezéséről.

  6. MAGYARORSZÁG JELENLEG NEM HOGY ELŐRE, VAGY AKÁR HÁTRA, DE ÜZEMANYAG HÍJÁN SEHOVÁ SEM MEGY

    7
    2

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű