Ha bárki komolyan venné ezt a vicc körözést, ott megtalálná, hisz nem bujkál, ott él, jár-kel. De valószinűleg jobb a népet ámítani, hogy a “gazfickót” körözik, meg ejnye-bejnye, közben meg jobb mindenkinek, hogy nincs meg és nincs itthon, mert még a végén mesélne ezt-azt!!! Kedves oknyomozó újsagírok járjatok utána, érdekes, pikáns lenne ha ti ráakadnátok…
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Jobban félnek attól a fideszesek, hogy előkerül, mint hogy nem!
Ez egy vicc, hogy ma valakit nem találnak a világban.
Csak az a kérdés, meg akarják-e találni?
Na ezt most nem akarják.
Tényleg. ??? Legalább a saját sajtótokat olvassátok. Nekem már unalmas.
„Hujber szerint semmilyen, az ő rendelkezésére álló információ nem utalt arra, hogy a bank két, gyanúba keveredett vezetője illegális tevékenységet végezne, de az ügy kipattanása után azonnali hatállyal felfüggesztették Adrian Baront és Linda Bullockot is, és gondoskodtak az érintett területek megerősítéséről, emellett mindenben együtt is működnek a nyomozóhatóságokkal.
„Az elindított belső vizsgálat eddigi megállapításai szerint nem rendszerszintű hibáról, hanem emberi mulasztásról van szó.”
A korábban az MSZP vállalkozói tagozatát is vezető Hujber Ottó és a Loyal Bank neve az elmúlt években egyébként nemcsak a Panama-iratok körüli botrány idején került a hírekbe, hanem a letelepedési kötvényekkel kapcsolatban is. A magyar letelepedési kötvényeket közvetítő egyik cég ugyanis honlapján a Loyal Bankot ajánlotta ügyfeleinek a tranzakció lebonyolításához. ”
„Jókorát bukott ugyanakkor Hujber a Kézizálog Zrt. tavalyi csődjén: egy másik Hujber-cég mellett a Loyal Bank magyarországi képviselete is azon károsultak között volt, akiknek a zálogcég sajtóhírek szerint trombitarezet adott arany helyett fedezetül. Ez a sztori így futott végig tavaly a médián, most azonban úgy értesültünk, Hujberék valóban vesztettek, de nem a hamis aranyon, hanem a Kézizálog-csoporthoz tartozó Lombard Kft. kötvényein.
Hogy pontosan mennyit vesztettek, azt nem tudni. Az ellenben a Szakonyi Péter pénzügyes szakújságíró szerkesztésében nemrég megjelent 25 év, 25 nagy átverés című könyvből derül ki, hogy összesen legkevesebb 20 milliárd forint tűnt el a felszámolás alá került a Kézizálog Zrt.-ből és az ahhoz kapcsolódó Lombard Kft-től.
Vagyis az aranyhamisítós krimi méltatlanul ment feledésbe a Quaestor-Buda-Cash-csődök árnyékában, pedig sok hasonlóság van a két ügy között: Bíró Péter, a Kézizálog fő tulajdonosa a quaestoros Tarsoly Csabához hasonlóan fociklub-tulajdonosként is ismert, a pápai labdarúgócsapat volt az övé a Lombard Kft. csődjéig. És hasonlatosan a többi pénzügyi botrányhoz, a Kézizálog esetében sem tudni a lényeget: hogy hol a pénz.”
EZÉRT NEM IS KERESI SENKI.
PEDIG A TEK-ES HAJDÚ VISSZA TUDNÁ HOZNI ŐT IS . . .