csak szólok, hogy ha tényleg világháború lesz, akkor nagyon mindegy lesz, hogy ti mit szeretnétek, mert úgyis mind megdöglünk. Atomháborút egyébként se a NATO robbantana ki, mert:
1. nincs szüksége atomfegyverekre, hogy két hét alatt Szibériába kergesse azokat a ruszkikat, akik egy kisvárost nem bírnak fél éve elfoglalni.
2. nem is ők fenyegetőznek atommal heti szinten.
Tudom, hogy mogyorónyi méretű aggyal nehéz, de esetleg még azon tessék elgondolkozni, hogy a nyilvánvalóan terjeszkedni vágyó oroszok miért is állnának meg Ukrajnában, ha tétlenül nézné az inváziót a világ, miért ne jönnének pár határral tovább. Bár el tudom képzelni, hogy ti kifejezetten örülnétek a szovjet f.sznak.
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Ááá! Ők csak térkép olvasást gyakorolnak a „védelmi” ???? NATO-nak. A Qrmányt váltó Bajnait meg az MZP-t is hogy kiképezték. Még az űrállomásra is orosz taxival mennek, mert nincs nekik.
„1999. május 7-én végzetes hibát követett el az amerikai hadvezetés, amikor rakétát lőtt ki a belgrádi kínai nagykövetség épületére. A találat következtében három személy életét vesztette, húszan megsebesültek. A két ország között percek alatt feszültté vált a légkör. Jóllehet az Egyesült Államok hivatalos körei bocsánatot kértek a történtekért, a jelek szerint ezt Peking nem fogadta el.
A vizsgálat során kiderült, hogy a felelősség elsősorban a Központi Hírszerző Hivatalt, a CIA-t terheli: a rakétatámadás valódi célpontja a Jugoszláv Szövetségi Ellátmányi és Beszerzési Igazgatóság épülete volt. A CIA tisztje azonban egy 1997-ben kibocsátott térképet használt, amely a kínai nagykövetséget még a régi helyén tüntette fel, holott az négy évvel korábban elköltözött jelenlegi címére. Ráadásul a tiszt abban a tévhitben volt, hogy a belgrádi utcák számozása ugyanolyan egységes, mint Manhattanben. Ennek megfelelően a kínai nagykövetséget jelölte ki célpontként, ami a valóditól, tehát az igazgatóságtól hozzávetőleg 350 méter távolságra helyezkedett el. Egy kínai tábornok idén január végén Washingtonban járva követelte, hogy az illetékes hatóságok adják ki a fiaskóért felelős személyek nevét, és büntessék meg őket. Április 8-án Thomas R. Pickering külügyi államtitkár találkozott Li Zsao- hszing kínai nagykövettel, és közölte vele, hogy a támadásért felelős CIA-tisztet elbocsátották, hat másik, köztük egy igazgatói és négy osztályvezetői beosztásban lévő alkalmazott pedig írásbeli megrovást kapott. „