Elvárnám
ha valaki mélykeresztény énekesnővé avanzsálja magát, akkor felnőttként leérettségizzen
Kevesen tudják, hogy Kajdi Csaba végzettsége szerint lakberendezési cikkek eladója is lehetne. Apukája ragaszkodott hozzá, hogy legyen egy szakmája, amit bárhol a világon használhat majd. Az érettségit akkor tartja alapvető elvárásnak, ha valaki véleményformálóként sokakra bír befolyással. Szerinte ma sok olyan ember megszólal a televízióban, aki még az érettségiig sem jutott el. Kajdi elvárná, ha valaki nagy véleménnyel van a világra és „mélykeresztény énekesnővé avanzsálja magát”, akkor „a dolgozók gimnáziumában” érettségizzen le.
Ugyan már, manapság sikk bunkónak lenni, és akár még miniszter is lehet egy ilyenből, ha keményen benyal, akkor módosítják a törvényt, hogy megfeleljen a „követelményeknek”.
xte meg vetesd már ki azt a hülye captchát a féleszű rendszergazdáddal, mert 10x kell elküldeni mire 1x sikerül.
a Pankotai Liliről jutott eszébe?
„Cseh Katalin esküvője, az vörös vonal, nem fér bele a balos propaganda- és heccsajtó ízlésébe!
? Borkai jachtja? Ja, az belefért.
? Orbán Ráhel pelenkája? Ja, az belefért.
? Mocskos, tökéletesen hazug pletykákat híresztelni Orbán Gáspárról? Ja, az belefért.
? Évek óta O1G-t üvölteni? Ja, az belefért.
? Bajszos sz?️rozni? Ja, az belefért.
? Kandeláberezés, földönfutózás, IFA-platózás? Ja, az belefért.
??♂️ A balos propaganda- és heccsajtó e téren egyszerűen csak képmutató, de a lényeg nem ez. Elvárnák, hogy eljátsszuk 1993-at és amikor nem így teszünk, sértődötten eldobják a zsebkést, amit a hátunkba állítanának, hogy zsebkendővel törölgetni kezdjék könnyes szemeiket.
? Véget értek ezek az idők. Szokjátok!”
… aztán még is az orbánisták bukják a százával sajtópereket, az orbánista propagandatévén az alkoholista püffedtfejű riherongy némberek savanyú pofával olvassák be a helyreigazításokat, a nem mellesleg a közszolgálatinak csúfolt, pártszolgálatos tv főnökére meg kimondta a bíróság, hogy „hírhamisító”!
Hiába szavaztok majd egy idő múltán egy kitömött dögre, mégis számotokra érnek véget az idők.
https://uploads.disquscdn.com/images/b72aca9b50bc1a823d5a13309f3d7493efc1447e7697c9fcad63a4bdca16bb81.gif?w=800&h=225
Vót neki. csak borbarangolt, mint a Böszme szakdogája. ????
„A Balaton-felvidék szőlészete és borászata” című szakdolgozat készítéséhez Gyurcsány Ferenc felhasználta a volt sógora ugyanilyen című, négy évvel korábbi szakdolgozatát – adta hírül a Hír Tv péntek este a Célpont című adásában. A műsor szerint Gyurcsány akkori sógora, Rozs Szabolcs 1980-ban készített és nyújtott be szakdolgozatot a pécsi földrajz-szakon (Gyurcsány szintén Pécsen végzett, 1984-ben).
A Hír Tv beszámolója szerint a volt miniszterelnök az első nyilatkozatában azt mondta, fogalma sem volt arról, hogy valaki hasonló tárgyban írt diplomamunkát. Később úgy pontosított, hogy használta a másik dolgozatot a sajátja elkészítésekor. Rozs Szabolcs azt mondta: nem tudott arról, hogy húgának férje is szőlészeti tárgyú diplomamunkát nyújtott be, és hogy tőle nem kérte el szakdolgozatát sem Gyurcsány, sem annak volt felesége, Rozs Beatrix.
„Ha a Szabolcs annak idején arról írt dolgozatot, és mi ismertük egymást, akkor egészen valószínű, hogy láttam és olvashattam, és ha olvastam, akkor bolond lettem volna, hogy egyáltalán nem használom, persze” – mondta Gyurcsány a Hír Tv-nek.
A volt kormányfő szakdolgozatának ügye április elején bukkant fel, amikor a Pécsi Újság hat órával a köztársasági elnök lemondása után arról számolt be: kétséges, hogy Gyurcsány írt-e szakdolgozatot a pécsi egyetemen, ahol 1984-ben a Tanárképző Főiskolán, 1990-ben pedig a Közgazdaság-tudományi Karon diplomázott.
A pécsi hírportál Geresdi Istvánra, a PTE Természettudományi Karának dékánjára hivatkozva arról írta azt, hogy nem találják Gyurcsány Ferenc 1984-ben írt szakdolgozatát. A dékán azt mondta: az abban az évben végzett technika és biológia szakos tanárok szakdolgozatai megvannak az intézeti könyvtárakban, Gyurcsányé azonban hiányzik közülük. Hozzátette, a szakdolgozat a katalógus szerint 1984-ben minden bizonnyal bekerült a biológia tanszékre, vagyis létezett, de ma már nincs meg, azt azonban, hogy mikor tűnt el, nem lehet megállapítani.”