Október 23. és 30. között megvalósítjuk Magyarország első országos, oktatási népszavazását. Nyolc napon keresztül lehet majd véleményt mondani a magyar oktatás helyzetéről. Ezt azonban nem lehet csak Budapesten vagy a nagyvárosokban végigvinni.
Az oktatás ügye érinti Miskolc gimnazistáitól kezdve Ózd általános iskolai tanítóin át Tiszaújváros óvodapedagógusait is. Mindenkire szükségünk van Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből!
Az ország lehető legtöbb pontján szeretnénk majd biztosítani a szavazást. Ehhez azonban rengeteg segítőre van szükségünk, legyen szó szavaztatásról, pultozásról, sofőrködésről vagy éppen logisztikáról. Arra kérünk, hogy csatlakozz hozzánk, és segíts megvalósítani Magyarország első oktatási népszavazását!
Kattints ide, és jelentkezz segítőnek! |
Értjük egymás szavát, közös a történetünk, ez a mi hazánk. Nem adjuk oda senkinek. Legyen ez egy példa arra, hogy képesek vagyunk összefogni egy jó ügyért, és szolgáljon mintául olyan küzdelmekhez is, mint például az akkumulátorgyár elleni küzdelem vagy az egészségügyi intézmények helyzete.
Segítek megszervezni az oktatási népszavazást! |
Rettegek!
„A szervezők 4-en (!) vannak, a Pankotai Lili, valami Kállai Kornélia budapesti momentumos pedagógus,
a Törley Katalin PDSZ-es DK-s szakszervezetis pedagógus , és a Molnár Áron színész (a NoÁR). „
Aztán szerinted hányan kellene lennük, hogy ne rettegj?
Most mit tegyünk?
„Ukrajna veresége egyértelműen a kollektív Nyugat veresége lesz, ugyanakkor erről kizárólag a Nyugat tehet – fogalmazott lapunknak adott interjújában David Betz. A londoni King’s College professzorával – aki a Danube Institute szervezésében létrejött, 3. Danube geopolitikai csúcs című rendezvény keretein belül érkezett Magyarországra – a tizenkilenc hónapja dúló ukrajnai háborúról beszélgettünk.
Először is, Oroszországot és Kínát egy olyan stratégiai partnerségre késztettük, melyet maguktól valószínűleg sosem értek volna el. Ennek egy évszádon át tartó jelentősége is lehet. Másodszor rengeteg pénzt öltünk Ukrajnába, amit sosem fogunk visszakapni, nagyrészt hitelből.
Harmadszor pedig a szankciós rezsimnek köszönhetően a nyugati ipari gazdaság meg lett torpedózva. A háborút megelőzően Németország volt az európai gazdaság mozgatórugója, amely az olcsó és megbízható orosz energiahordozókra alapozva növekedett. Százmilliárd euróban mérhető károkat okoztunk magunknak, ez pedig csak egyre emelkedni fog, amíg a háború tart, amíg vissza nem kapcsolják az európai gazdaságot az orosz energiahordozókra. „
Kövessük Kövér tanácsát! Neked van otthon egy jó erős köteled?
azt Kövér csak a „merjünk kicsik lenni” szektának tanácsolta,
Alex áttételesen fizeti.
” egy kis matek a „független” médiához. A telex nevű oldal – ami az indexből kiváltakból jött létre, többek között egy cseh milliárdos, Zdenek Bakala pénzéből – saját közlése szerint 2400 forintba kerül egy perc anyag előállítása, ez tavalyi, tőlük származó adat. 2400×60=144000 forint egy óra. Ha 12 órát „dolgoznak” akkor napi 1 782 000.- forint a költségük. Ez éves szinten úgy 650 millió forint, és nincs számolva infláció. Szerinted honnan van ennyi pénz egy ilyen jelentéktelen oldalra? Ha az emberek adják össze, az fantasztikus, csak ezek az emberek pénzelik az összes többi „független” médiát, ami ugyanígy kunyerálja a pénzt, és elvileg ugyanúgy az emberek adják össze a működéséhez a pénzt mikroadományokból. Ha nagyon jó indulattal 100000 embert számolok, aki havonta áldoz ilyenekre, mint a telex, akkor az nekik havonta 6500 forint, és csak erre az egyetlen videós „médiumra.” Szóval nem nagyon áll össze ez „az emberek összedobják a pénzeket” dolog…”
Kocsis Máté Szabó Tímeának:
Önök az elveszett adományládikák fosztogatói.
Langyi máté vicceskedik?
A Bírónő ítéletével kiröhögte és szembe köpte a frakcióvezető feleségét és gyermekeit, mi?
Vicces ám a ti jogállamotok.