Azért maradjunk a realitásnál! A közgyűlés FIDESZES egyéni képviselői mandátumot szerzett tagjai, megfejelve a listás képviselőkkel, azért nem a Yale egyetem kiválóságai. A csatársor is gyenge, de a középpálya Trafikos Terikével a hátsó támadósor tengelyében, a labdaszedőből pályára merészkedő bajuszos Svejkről nem is beszélve, nem valami kecsegtető. Madár Bandi a címerállat. Hol van már a narancs, mint jelkép. A sas köröz fentről, és vinne mindent, ami mozog. A kis sasfiókák, a földközelben próbálkoznak, idehívják a Bohár Dánielt, hogy tovább fejlesszék a megafonos technikát, és az éj leple alatt a szócsövek tűzében tovább rombolják a krizai örökséget |
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Felkészül Toca
A Szabad Európa mai cikke amúgy sorra veszi, hogy a külföldi beavatkozásra oly érzékeny „szuverenitásvédő” magyar kormány hányszor és hogyan avatkozott be más országok választásaiba az elmúlt években. Az összefoglalóban a szlovák mellett ukrán, francia, brit, lengyel, bosnyák, szlovén, macedón és szerb esetek is fel vannak sorolva.
Tudjuk! https://www.youtube.com/watch?v=CDrrigzOLmw
ITT A SZABAD EURÓPA RÁDIÓ, A 19, 25, 31, 41, 49-ES RÖVID HULLÁMHOSSZON…
a fellazítás politikája
Happy days are here again” (Újra itt vannak a boldog napok) című amerikai melódia volt a Szabad Európa Rádió (SZER) „Forgószínpad” c. riportműsorának tempós zenei bevezetője.
Bijjob, bijjon nagykövet úr. Még azok a szemétláda özvegyek is, akik egy kicsit mások, mint a maga felesége. Képzelje már 1979 Karácsonyától. Túl tetszett már lenni akkor a beavatáson?
„A Bethlen Gábor Alapítványról röviden
1979 Karácsonyán 65 jeles hazai személyiség, köztük a már elhunyt, Barcsay Jenő festőművész, Benda Kálmán, Juhász Gyula, Hanák Péter és Makkai László történészek, Illyés Gyula, Fodor András, Jékely Zoltán, Nemes Nagy Ágnes, Szécsi Margit, Vas István és Zelk Zoltán költők, Németh Lászlóné, illetve Jócsik Lajos, Mészöly Miklós, Páskándi Géza írók, Huszárik Zoltán filmrendező, Czine Mihály és Kiss Ferenc irodalomtörténészek, Borsos Miklós és Somogyi József szobrászok, Juhász István, Juhász Pál, Levendel László, Szabó Gábor és Zsebők Zoltán orvosok, Nemecz Ernő vegyész, Bessenyei Ferenc és Sinkovits Imre színművész aláírásával kezdeményezett független magánalapítványunk a korabeli kommunista vezetés ellenzése közepette, hat éves küzdelemmel vívta ki működésének hivatalos jóváhagyását.
A térségben elsőként létrejött legális új polgári összefogás alapítói: Illyés Gyula, Németh Lászlóné, Kodály Zoltánné és Csoóri Sándor. Az 1980 óta működő Bethlen Gábor Alapítvány – a hazai és külhoni magyarok áldozatkészsége, kurátorai munkája révén– anyagi, szellemi és lelki támogatásával, ösztöndíjaival és díjaival úttörő szerepet vállalt a nemzeti összetartozás szolgálatában, a Közép-európai szellemi együttműködésben, mai határainkon túl élő magyarság hazai megismertetésében, kiváló képviselőinek, értékeinek népszerűsítésében, a magyar-magyar kapcsolatok ápolásában. Alapítói, kurátorai közreműködtek a rendszerváltás folyamatában, pl. a Bibó Emlékkönyv és az 1987 őszi Lakiteleki találkozó megszervezésében, , a Magyarságkutató Intézet, az Illyés Közalapítvány, a DUNA TV és más nemzeti intézmények létrehozásában, a Magyarok Világszövetsége és számos civil szervezet, illetve a hazai közigazgatás megújításában.”
Tudjuk! https://www.youtube.com/watch?v=CDrrigzOLmw
ITT A SZABAD EURÓPA RÁDIÓ, A 19, 25, 31, 41, 49-ES RÖVID HULLÁMHOSSZON…
a fellazítás politikája
Happy days are here again” (Újra itt vannak a boldog napok) című amerikai melódia volt a Szabad Európa Rádió (SZER) „Forgószínpad” c. riportműsorának tempós zenei bevezetője.
Szerencsétlen hülye, tanulj már meg csak egyszer berakni egy hozzászólást!