Megkötetett a nagy üzlet: magyar tulajdonba került az Auchan 47 százaléka. Jellinek Dániel Indotek-csoportja 47%-os részesedést vásárolt az Auchan hazai hipermarket-üzletében és 100%-ot a korzó-üzletben, utóbbi az Auchanokban található bérlemények kezelése – tudósított a – Telex.hu
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
AHA.
AKKOR EZÉRT VANNAK KRITIKÁN ALULI ÁLLAPOTBAN A WC-K . . .
majd a LER, helyrehozza
A LER az nagyobb és nemzetközi
Helyes! Marad a felsőmezői vörösbegy.
„A cég neve valójában az első üzlete városnegyedéhez köthető. A 600 négyzetméteres bolt Roubaix-ban nyílt, Nord megye Hauts-Champs (Magasföld) régiójában. Utóbbi átirata az Auchan, ami eredetileg Ochan lett volna, de a cégvezetés japán hangzásúnak találta, és inkább az Auchan mellett döntöttek.”
Akkor már tényleg „Auchan Magyarország Kft” ?
Azonnal behívni az ENSZ kéksisakosait
Ha rajtatok múlik a vörös hadsereg hamarabb itt lesz putyinfattyú…
ócska xxy ismétlődő komm
azt mondod soros seggdugasz?
Olvasgasd csak cseléd…:):)
A Vörös Hadsereg Nyugat-Ukrajnában csinálta a rendet. Te is elfelejtetted meg a tusk- lengyelek is
„A múlt becsületes értelmezése a népeink és független államaink közötti megbékélést és együttműködést kell szolgálja” – hangoztatta Bronislaw Komorowski lengyel államfő vasárnap az Ukrajnához tartozó egykori lengyel város, Luck római katolikus katedrálisában tartott megemlékezésen. Ukrán nacionalisták, az Ukrán Felkelő Hadsereg (UPA) fegyveresei 1943 és 1945 között mintegy 100 ezer lengyelt mészároltak le Volhíniában, a mai nyugat-ukrajnai Volinyi területen. A náciellenes és szovjetellenes lengyel Honi Hadsereg (AK) partizánjai megtorló akcióiban pedig hozzávetőleg 20 ezer ukrán vesztette életét.
Az UPA emberei több száz lengyel családot öltek meg volhíniai és kelet-galíciai falvakban 1943 és 1945 között. Sokakat bezártak a falu templomába, majd rájuk gyújtották az épületet. A szerencsétlenek elevenen megégtek. A gyilkosságok 1943 júliusában érték el csúcspontjukat. Legalább 100 ezer áldozatuk volt, de egyes becslések szerint a dupláját is elérhette ez a szám. Az áldozatok zömmel nők, gyermekek és öregek voltak. A tömeggyilkosságok egészen addig folytatódtak, amíg a Vörös Hadsereg 1944-ben el nem foglalta a területet.”