Miskolc. Földnepperektől vásárolnának?

A boon.hu megkereste Hegedűs Andreát is a levelével kapcsolatban  mi a véleménye arról, hogy becsületsértőnek tartja a városháza azt. A politikus azt írta: „meghökkentő”, hogy becsületsértőnek tartja a városháza a levelet. „Veres Pál közszereplő és a választók felé el kell számolnia a levélben megfogalmazott kérdésekre” – hangsúlyozta.

Észrevételek, kifogások, javaslatok Hegedűs Andreától 

Földnepperektől vásárolnának, amelyre költeni kellene, hogy iparterületté váljanak. Ezek régészeti lelőhelyek és drága feltárási kötelezettség nélkül nem hasznosíthatók. A túlárazottság miatt nem lehet később haszonnal értékesíteni ezeket a földterületeket, így azok veszteséget okozhatnak Miskolcnak. Felverik az ipari ingatlanok árát, ami az ipartelepítés ellehetetlenülését okozza. Felelőtlen vásárlás helyett reális áron opciózzanak le használható földeket többszörös mértékben, mint ami valaha is kellhet, és ezeket versenyeztessék, ha egy befektető feltűnik Miskolcon.

 

5 Responses

  1. Konkrétumokat Andika! Mi az, hogy földnepperektől vásárolnának? Azért egy milliárdos ingatlanvásárlást akár önkormányzat, akár holding oldalról sem lehet csak úgy sunyiban megoldani, mint a főutcai occsó ingatlanvásárlást! Szétrohadt koalíció lerohasztotta a várost, nincs vezetése, csak a zsozsó számít mindnek, minél több helyről. Vegyétek már észre, hogy a város lassan kiürül, elmenekül az értemesebbek nagy része (kivéve a belterjes rokonok, csókosok, álláshalmozók), egy csepp zombiland a belváros, a turizmus/közbiztonság/közlekedés/úthálózat romokban, túlhájpolt kirakodóvásárok fesztiválként eladva, minden ellenkező VV propaganda ellenére!

  2. Nem ezt az Andreát melengette kebelén a polgármester öt őszön, télen át?
    A kígyóját, neki!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű