|
2023. júl. 14., P 14:26
|
Tisztelt Sajtó!
Milyen új információk vannak ebben a témában?
Civilek és hatóságok bevonásával folyik a Miskolci Egyetem fenntartója, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány koordinálásával a miskolci Diósgyőri Acélmű (DAM) területének fejlesztéséről szóló tanulmány elkészítése.
Tisztelettel
A hír
A műszaki-környezetvédelmi, jogi, gazdaságfejlesztési tanulmányterv és megoldási javaslatok az egykori DAM területének fejlesztésére vonatkozóan a Universitas Miskolcinensis Alapítvány koordinálásával készülnek, melyre Miskolci Egyetemet fenntartója 265 millió forint kormányzati többletforrást kapott.
Megjött a válasz
A Miskolci Egyetem nem kapott megbízást a Diósgyőri Acélművek területének fejlesztéséről szóló tanulmány elkészítésére, így az ezzel kapcsolatos kérdéseire nem tudunk választ adni.
Üdvözlettel;
Kommunikációs Központ
Miskolci Egyetem
46/565-111 (10-11/10-02/15-00)
7 Responses
Na, a veresxe ebben is hazudott? Milyen meglepő! Ja nem.
Idéznéd egész pontosan a „hazugságot”?
Hol a zseton?
oj
Mit is akarnának oda fejleszteni?
Hallgató kellene, nem barnamezős álom beruházás.
Elég lazák a miskolci egyetemen
Hütlen kezelás