10-11 óra az óceán felett, kéthajtóműves gépekkel. A 300 fős utasszállító környezetében pedig semmi más nincs, csak a nagy víz. A legközelebbi kitérőrepülőtér akár 3-4 órányi távolságra is lehet. Hogyan tervezik az Ausztrália és Észak-Amerika közötti járatokat keresztbe, a Csendes-óceán felett, vagy a poláris repüléseket az Északi-sark érintésével? Mi szavatolja a biztonságot ezeken a speciális útvonalakon? Milyen szigorú követelményeket támasztanak a hatóságok a hajtóműgyártó cégek és a légitársaságok felé? Mit jelent a sok repülőgépen olvasható ETOPS-felirat? Hogyan tudnak megszakítás nélkül 18-19 órát a levegőben tölteni, és ez alatt 15-16 ezer kilométert megtenni a világ legmodernebb utasszállítói? Milyen útvonalakon jelenhetnek meg a jövőben a Boeing 787-es Dreamlinerek és az Airbus A350-esek?
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
cattika úgy elintézte a repülőterünket hogy sárkányrepülővel zsohóócaa meg a nyéki tó felett sem képesek egy huzamban átrepülni. meg kell állni féluton a zsohóóóóoocai kocsmában betankolni.
miskolci repteret bezárták, M30 sztráda beszakadt így miskolcot se repülővel se sztrádán északi irányból nem lehet elérni. Már csak az hiányzik, hogy még a végén kimondják fiatalok bezártunk mindent mehettek Miskolcról isten hírével jobb helyre.
Cattika meg „Totyika” Toccácska majd lép hármat hátra majd aztán Szanticskával talán még versenyképes lehet Miskolc. De ha velük nem akkor talán Csajágaröcsögével versenybe szállhatunk.
Lassan vonattal se lehet elérni Miskolcot mert mire az ősrégi Bizmut bűzös bedöcörészik Miskolcra még a kavics is kivirágzik. Bezárt reptér, beszakadt M30 sztráda, ősrégi bűzös bizmut füstös lassú mozdonyok. Egyáltalán van még élet Miskolcon???