Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye

Magyar azzal vágott vissza, hogy Menczer büdös, és habzik a szája

Menczer azt mondta Magyarnak, hogy azért jött ide, hogy Magyar végre egy férfival is találkozzon, mire Magyar azzal vágott vissza, hogy Menczer büdös, és habzik a szája.

Annak ellenére, hogy korábban Magyar Péter ígéretet kapott arra, hogy bemehet a pécsi Szikla utcai Befogadó Gyermekotthonba, végül jelezték, mégsem fogják beengedni. A Tisza elnöke azonban ennek ellenére kedden elment az intézményhez, ahol Menczer Tamás, a Fidesz kommunikációs igazgatója, valamint Fülöp Attila gondoskodáspolitikáért felelős államtitkár várta.

A nagy találkozásról videó is készült, amely szürreális párbeszédekről tanúskodik. Magyar kezet nyújtott Menczernek, azonban az nem fogadta a kézfogását, majd a következőt mondta: „Én hozzád jöttem. Tudod, miért, mert szeretnék néhány dolgot megbeszélni. Vártam már ezt a találkozást nagyon. (…) Rám figyelj! Ketten vagyunk itt, csak te meg én, senki más nem tud neked segíteni. Láttam, hogy a nőkkel hogy beszéltél, ezért jöttem ide, hogy végre egy férfival is találkozzál.

Menczer többször „kicsinek” szólítja Magyart, és többek között arról beszél, hogy Magyarral már nem állnak szóba a gyerekei. „Te elárultad a gyerekeidet, elárultad a családodat, kicsi” – mondta Menczer, mire Magyar Péter ismét A börtön ablakába című Auróra-számot kezdte el énekelni. Menczer erre tovább folytatta: „Már reszketsz, kicsi. Ennyit tudsz? (…) Te egy hazug gazember vagy, minden szavad hazugság.”

Miután Magyar nagy nehezen szóhoz jutott, a következőt mondta: „Azt hiszem, nem kell kommentálnunk, hová jutott el az Orbán-kormány. (…) Itt üvöltözik, egy olyan otthon előtt, ahol hároméves gyerekek vannak.” A két politikus folyamatosan egymás szavába vágva mondta a magáét, Magyar egy ponton úgy fogalmazott, hogy Menczer büdös, és habzik a szája, majd azt javasolta neki, hogy forduljon orvoshoz. Mindeközben Magyar mikuláscsomagokat próbált átadni az otthon munkatársainak.

Magyar az elmúlt hetekben több intézményt is felkeresett országjárása részeként, és a tapasztalt körülményekről fényképeket is közölt. Elsőként Miskolcra ment, majd a nyírszőlősi gyermekotthonba is ellátogatott volna, ide azonban már nem engedték be. Pénteken a kegyelembotrány kapcsán hírhedtté vált bicskei otthont látogatta meg, a bejárat előtt azonban Csizi Péter szociális ügyekért felelős helyettes államtitkár, valamint az intézmény szociális és gyermekvédelmi főigazgatója, Cséplőné Gönczi Veronika fogadta, akikkel heves vitát folytatott. Magyart végül nem engedték be az otthonba, és az általa hozott ajándékokat sem vették át.

Fotó: archív

36 Responses

  1. Mit mond a részeg focista? Berúgtam! 😀 Mit mond a Tiszátok? Büdös a szátok ! Mit mond a fidesz? Semmit nem mond „csak berúgja az ajtót a tiszátokra” majd istenségig magasztalja „A Viktorukat”. 😀 Így maradva mindörökké „A Viktor.”

    1. Nézd! Ha Idegállapot Péter nem lesz 2026-tól miniszterelnök akkor még mindig elmehet parfümőrnek

      Az EPP pártcsalád csak segít neki az elhelyezkedésben

      „Mire képes egy Parfümőr? Tehát bátran kijelenthetjük, hogy ez egy intuitív szakma, amelyre születni kell, ezt nem lehet kitanulni, csak tökélyre fejleszteni.”

    1. Na, hallod!
      Amíg nem jön vissza a CUCLIB nincs demokrácia, csak diktatúra.

      Kiből verbuválodhat a Tisza szavazótábora, ha nem a dékásokból, momentumosokból, jobbik-opportunistákból, möszöpösekből. Majd ők átformálják a Petyát.

      Külföldről pénz meg jön dögivel. Tusknak is jött.

  2. Focinyelven szólva 1 – 1 Ha 2026-ra is ez lesz ki enged kinek? Vagy mit enged kinek? 😉

    1. a világ szégyene ez a szószegő

      feleség, család,gyerek, szerető, barát,munkatárs,képviselőtárs, pártámogató , országot és Európát gyalázó, Magyar Péter.
      Manfred Weber szerelme.

  3. Mikor megláttam Önlejárató Petya kis dobozkáját, rögtön eszembe jutott Dobrev Klára 20 maszkja, meg Parizeres parlamenti krumplis zsákja.

    A jó példa ragadós 😁😂🤣😀
    Mióta Evelin levette a kezét Varga Judit volt férjéről, semmi sem sikerül neki.

    Bokros Laja legalább meghúzta magát Brüsszelben

    11
  4. Húúú bazmeg! De odab@sszott a volt Nemzeti Bank elnök ( Simor András) taknyos fiacskájának, aki egy
    szánnivaló telexes messziről fizetett senki.

    https://www.youtube.com/watch?v=ap5GHMLomgg

    1
    2
        1. Az AVH-ról orbán győzőt párttitkár elvtársat kérdezd. Csak tiszta forrásból…

      1. „Magyar azzal vágott vissza…”

        A könny is kicsordult szememből. Bepisilek. 😁😂🤣😃😀

          1. Még ha szájszag lett volna! De hát piaszag volt, nem véletlenül volt agresszív Menczel, hiszen odafele bátorra itta magát előtte!

  5. Ugyanmár!
    Már régen elkezdődött Magyar Péter unijóbenyalása. Már régen erre készült,

    „A Bloombergnek nyilatkozott Magyar Péter arról, hogy ha megnyerné a 2026-os parlamenti választást, mivel kezdené a kormányzást. A Tisza Párt elnöke azt tervezi, hogy véget vet a gazdasági válságnak: legyőzi Orbán Viktort a következő választáson, hazahozza a befagyasztott uniós pénzeket, és az euró bevezetése felé tereli az országot.

    Magyar azt mondta, az egyik első lépésük az lenne, hogy visszaszereznék a felfüggesztett uniós forrásokat, és engedélyezné az uniós ügyészségnek, hogy korrupciós vizsgálatot indítsanak a magyar kormány ellen.

    Magyar szerint az euró bevezetése gazdasági és piaci stabilitást adna, de az euróövezethez való csatlakozás konkrétumait még ki kell dolgozni.

    A Tisza Párt elnöke azt is mondta, hogy „egy kiszámíthatóbb gazdaságpolitikával rendelkező új kormány visszaszerezhetné a befektetők bizalmát azzal, hogy nem módosítja naponta a törvényeket és nem törekszik a külföldi befektetők megbüntetésére”.

    KISZÁMÍTHATÓ SZABADRABLÁST A VOLT GYARMATTARTÓKNAK ! Ezt már ismerjük Idegállapot Petya!
    Ahogy az euró átállást követő kivülről vezérelhető inflációt is.

    1
    5
  6. Ideje lenne már börtönben látni ezeket az undorító mocskos fityeszesek tahó barmokat…

      1. Elfelejtetted? Magyarországon utoljára Kövér László elvtárs akart akasztani!

  7. a tiszás hordát tenyészteni kéne, és az éles katonai gyakorlatokon éles célpontként használni.
    Igy legalább hasznát veszi a magyar társadalom ezeknek a pondróknak.

  8. ezt az anyabaszó vida álnevű kommunista idiótát az új tv. szerint jövőre akár egy évre is lesittelhetik az irományai miatt 😀

  9. A két bukott sportriporter.
    Bár a köpcös idegbeteg még a dvtk-ban ordítozik picit.
    Innen látszik mennyire vagy hülye, már csak polgi helyettesnek vagy jó.

  10. ez úgy látszik ilyen fideszes duma lehet: azért jöttem hogy egy férfiaval találkozzál.
    Bese atya
    Szájer
    és a többiek.

    1. https://www.youtube.com/watch?v=XF5_Y0fOegc

      Biro és ügyész urak hol vannak Önök? Nem szégyellik magukat!!!!

      „Kedves Angéla, bár én más ideológiai nézeteket vallok, mint Ön, de minden tiszteletem az Öné, mert ezt a témát napirenden tartja, és kérem, ne hagyja, hogy ezek az ügyek elsikkadjanak! De közben, én is féltem Önt! Respect, amit tesz a kiskorúak védelme érdekében!

      Emberek! Eljött az idő, hogy tömegesen és hatékonyan odaálljunk Angéla, Róbert és társaik mellé,és ne hagyjuk,hogy munkájuk elvesszen! Saját kislányod, fiad, unokád a tét. Mozduljon már meg a tömeg, ártatlan meggyalázott gyermekeink érdekében!!!!! Ez nem csendesedhet el!!!! ÉBRESZTŐ!!!!”

  11. Hagyjuk már! Jó trükk, hogy büdös a szája. Ott voltál?

    Ezt már Kocsis is elmondta Tordai vörösdiplomás közgazdásznak a parlamentben, mikor csinálták a fesztivált.

    Magyar Petyánál sem voltál ott.

    Lehet, hogy valami gorillának a szele megcsapta a hiperérzékenyorrú poloskapetyát.

  12. Magyar Péter kampányol. Népszerű témának igyekszik élére állni, saját legendáriuma gyökeréhez tér vissza. Hogyan is néz ki manapság egy magyar gyermekotthon, a K. Endrék és V. Jánosok vadászterülete? Ahonnan a püspök hajasbabája menti ki a ragadozókat?

    Jogunk van tudni, elvégre azért adózunk, hogy ezek működjenek és ott biztonságban legyenek azok a gyerekek, akiknek épp elég szar zúdult a nyakukba eddig is. Ebből következik egy választási ígéret: hogy az új világban majd ezek olyan helyek lesznek, ahová be lehet engedni az érdeklődő politikust meg a sajtót. A totális zárlat gyakorlatilag aláírja, hogy ezek ma irtózatos nyomortanyák, amiket titkolni kell.

    És akkor ott a Buflák.

    A baltával faragott, egységsugarú káder, az ipari droid. Ő azért van ott, hogy védje a rezsimet, bármi áron és bármilyen eszközzel. Nemcsak küldetés ez, nemcsak pártfeladat, hanem jól felfogott önérdek.

    Neki sehol máshol nem lesz már ilyen jó dolga. Tisztában van a képességeivel, tudja, hogy ha bukik a rendszer, akkor ő maximum valami eldugott blogon kommentálhatja majd, hát nem a focit, de talán a curlinget. És el fogja sírni magát, amikor eszébe jut, hogy ő is épp így söprögette a jeget fénykorában, de akkor azt még megbecsülték és megfizették. Neki ez a rezsim a köldökzsinór, a biztosítókötél. A kontraszelekció az ő édesanyja és szülőhazája; az sem tette valakivé, de legalább név szerint ismert senkivé igen.

    Nincs ezzel egyedül. Sok-sok hasonló, név szerint ismert senki tekintget mostanában körbe riadtan, a rablott javakra, a pezsgős vacsorákra, az elsikált bűnökre, amiket még a végén újra kinyitnak, és akkor baj lesz. Tudják, hogy azért vannak a helyükön, mert volt ez a néhány jó év, a tehetségtelenek ideje, amikor elég volt a hűség stallumhoz, birtokhoz, tanszékhez, doktorátushoz és színházhoz, amikor nem kellett képesség és szorgalom, csak a lefetyelés. És tudják, hogy semmi más nem tartja őket a helyükön, csak ez a rezsim. Amely már mérgezett egérként szaladgál körbe az országban, hogy lelakatoljon a kíváncsi szemek elől gyermekotthont, kórházat, vasutat, iskolát – mert amit összehozott, azt titkolni kell.

    A Buflák. A baltaarcú vadbarom. Az ő seggéért kellene mozgósítani, hogy kényelmesen élhessen tovább, buflákságból. Good luck. Lesz ehhez elég krumpli?

  13. na erre röfögjél valamit te zsíros gyilkos kancigány! szerint:

    Add tovább! Menczer Tamás eddig, még a Fidesznél is elképzelhetelen mélységbe süllyedt azzal, hogy ittasan, trágár módon üvöltözött egy gyermekotthon előtt. Orbán Viktor verőembere nem elégedett meg a verbális agresszióval és az én gyalázásommal, hanem a három kiskorú gyermekemet is részévé tette a kocsmai stílusú hőzöngésének.
    Jóérzésű emberek, és a magukra valamit is adó politikai közösségek egy ilyen alpári figurát azonnal kivetnek maguk közül. Menczer Tamás tegnaptól persona non grata a magyar közéletben.
    ui.: köszönöm, hogy a volt feleségem, a 3 fiam édesanyja is megüzente a Fidesznek, hogy el a kezekkel a gyerekeinktől.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Legfrissebb

Friss kommentek

Legnépszerűbb

Népszerű