Mert ha valaki, én már 2013 óta tudom, hogy Lázár nem politikus, hanem egy nehézsúlyú maffiózó, az egyik legrosszabb fajtából. A trafik csalás pont ugyanaz volt, mint amit piti bűnözők szoktak csinálni, csak Lázár nagyban csinálta ugyanazt: kisemberek üzleteit vették el és adták saját embereiknek. Akkor az egyértelmű bizonyítékok ellenére az ügyet elsikálta az “ügyészség”, de ettől még a tény, az tény: ha jogállam lenne, mostanában Lázár nem Zuglóba jönne ki, hanem valamelyik börtönből.
3 Responses
A cím tökéletesen pontos jellemzés sajnos.
12 évig volt kormányon a cuclib, fidesz 18 meg egy kicsit
Bajnai, nem doktor Simon, Fizzessenek a gazdagok Botka, Eszem-iszom Szanyi/ Újhülye, CHEkatka, stb, stb
felépítési kísérlet elvetélt, külföldi pénzelésekből? Hát, hogy?
Most éppen a NER-től béreltek miniszterelnök jelöltet egy NER 2.0-ra ? 😁😂🤣😀
A 2012 után történt 25 milliárdot érintő Eu-s pályázatok korrupciója miatt folyik a bírósági eljárás több mint 50 vádlott ellen, közte a minisztériumok alkalmazottai ellen is.
Lázár volt a miniszterelnökség minisztere, a szeme láttára történt minden.
Hogy hatékonyan segítette a korrupciót, vagy csak elnézte, nem bizonyított.
Én abban az időben részletesen leírtam neki, mifolyik a minisztersége alatt, válaszolt is, tehát nem mondhatja, hogy semmit nem tudott. De azt írta, minden rendben.
Neki ekkor feljelentési kötelezettsége lett volna, nem tett semmit.
A büntető ügyet tárgyaló bíró kijelentette, hogy sokkal több ember érintettségét kelleen vizsgálni, a felsőbb politikai köröket is érintően, de az ügyészség nem tett semmit, a bíróság pedig csak azzal foglalkozhat, amiről vádiratot nyújtott be az ügyészség! Ez maga a bűnszervezett általi korrupció volt, ami minisztériumokban történt .
Azt mindenki döntse el magában, maffiózó-e Lázár.
Véleményem szerint igen.
A Magyar Alaptörvényben biztosított vélemény szabadsággal éltem.