![Itt vannak Csöbör Kati és Kiss Jancsi utódai? Mentor Szigetek](https://www.eszakhirnok.com/wp-content/uploads/2025/01/475439988_9300809316608606_7475401430748471313_n-473x840.jpg)
Sziget infók: Sziget közösségünk fejlesztése kapcsán januártól több változás lépett életbe. Ezek közül az egyik, hogy országos szinten kijelölésre kerültek a mentor szigetek. Ez egy plusz vállalás a sziget alap tevékenysége mellett. A mentorszigetek képviselői képzésen vettek részt, ahol megkapták azt az ismeretanyagot, ami segítségül szolgálhat másoknak egy sziget megalapításánál. A területileg illetékes mentorok igény szerint segítséget és információt nyújtanak a szigetalapításhoz. Feladatuk, hogy a szigetalakulásnál a szükséges, naprakész információkat, irányelveket, kereteket átadják, a felmerülő problémákban, kérdésekben segítsenek, így elkerülhetőek lesznek az esetleges félreértések. Megyénkben 7 mentorsziget van: Szinva Tisza Sziget Miskolc, Sorsod Borod Tisza Sziget Sajószentpéter, Árpád- hegyi Tiszta Sziget Szerencs, Grund Tisza Sziget Zemplén, Hétvölgy Tisza Sziget Ózd, Első Tisza Sziget Tiszaújváros, Hór-Völgye Tisza Sziget Mezőkövesd
Reméljük! 😉
tiszavirág násztánc
5 túlokos nő, 2 férfi Bába
„Sorsod Borod Tisza Sziget”
ezek lennének a névtelen alkohoX? 😁😂😀
Eza két Harsányi rokon? Ha igen jólevették nagukat ide…🤣🤣🤣. Majd összejátszanak, hogy egymást tolják!!!!🤣🤣🤣
Ez a két Harsányi rokon? Ha igen, jól csinálják..majd összejátszanak, hogy egymást helyzetbe hozzák🤣🤣🤣
„A Megafonos véleményvezér felidézte, miszerint a Tisza Párt elnöke azt állítja, hogy Niklán (somogyi falu) azért rúgtak ki egy óvónőt, mert szóba mert állni vele.
„A valóság ezzel szemben az, hogy nem rúgtak ki senkit! Folyik eljárás az említett óvónővel szemben, de egy sajnálatosabb ügy miatt, mert egy szülő feljelentette, miután nem megfelelően viselkedett a gyermekével”
– fogalmazott.
Bohár Dániel rámutatot: ameddig ennek a kivizsgálása tart, nincs elbocsátva az óvónő, tehát senki nem rúgta ki, ahogy Magyar Péter állítja. „Illetve a pedagógus hamarosan nyugdíjba is megy” – tette hozzá.
„Én értem, hogy Brüsszel Péternek belefér az erőszak, hiszen ő maga is műveli, de azt egészen szánalmasnak tartom, hogy a Tisza-vezér egy niklai óvó néni elbocsátását (ami nem igaz) is Orbán Viktorra akarja kenni. Somogyról és a somogyi emberekről ne hazudozz! Inkább ordibálj a budapesti képviselőiddel, ahhoz jobban értesz”
– zárta bejegyzését a véleményvezér.”
Ha egy bohár mondja akkor nyilván igaz…:):):)