Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye

50-es. A levegőben lógva lopott műanyag flakonokat egy panelház erkélyéről egy férfi Miskolcon

Az erről készült felvétel a közösségi oldalakra került fel. A városban sokan gyűjtenek visszaváltható flakonokat, hogy így jussanak pénzhez, de vannak akik 60 kilométert is utaznak Miskolcra a palackokért.

A közösségi oldalra feltöltött videót a rendőrség is vizsgálja, a felvételen szereplő férfi ellen lopás miatt indulhat eljárás.

(facebook.com/RTLhirado)

4 Responses

  1. ezt komolyan gondoljátok, vagy csak vicc?
    mert én nem hiszem el ezt kacsát.
    tesztelni akar minket az újseggíró???

    1. Itt 30 éve senki nincs felháborodva azon, hogy az aktuális hatalom gyerekei, családtagjai teljesen nyíltan, mindenféle titkolózás nélkül azonnal milliárdosokká válnak. Mert a magyaroknak ez ismerős, ez otthonos, és el sem tudják képzelni, hogy másképp is lehetne mindezt.
      D:D:D:D hiába pusztul el az ország, és esik szét atomjaira, azért az mindig jó érzés, hogy mi magunk 20 éve készülünk erre, és ma már látszik, hogy kurvára szépen fel is készültünk, és kurvára igazunk volt minden egyes óvintézkedéssel, meg hát azt is öröm látni, hogy ezek a hangos, ordítozó, fenyegetőző gombák valójában milyen szinten szenvednek, rettegnek, és mivel ők aztán kánaánra készültek, és nem pokolra, semmi előkszlet, vagy óvatosság híján bizony omlanak a falak, pusztulnak az egzisztenciák, eltűntek az utolsó pici kis tartalékok, és TELJES, döbbenetes pánik van, néma sikoly van, tükör előtt egyedül beismerés van, és nincs hova hátrálni. Nincs mire támaszkodni már, nincs mibe kapaszkodni, ezért is ilyen hangosak most a fideszesek.

      Mert elfogytak az érvek, elfogyott a tartalék, elfogyott minden. És meghalnak a rokonok orvos nélkül, a gyerek nem tud hova járni tanár nélkül, a bolt bezár, a falu elpusztul, a kisváros éhezik, folyik a mérgező akkumulátor a patakba, reped a fala a lakásnak, pusztul a teljes környék, és nincs se remény, se jelek, se semmi.

      Csendben pusztul minden. És ennél nincs számukra ijesztőbb. Hogy rossz lóra tettek. Hogy nem nekik lett igazuk. Hogy 15 év kánaán után a poklok pokla van, akármit üvöltöznek a netes csetszobában, meg a cba parkolóban

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Friss kommentek

Legnépszerűbb

Népszerű