Lehó nagyon nehéz időszakon van túl és most könyvet ír

Lehoczki László: „nagyon nehéz időszakon vagyok túl”

Az elmúlt 3-4 év nagyon próbára tett engem, főleg az elmúlt fél év. Nagyon nehéz időszakon vagyok túl. Igazi embert próbáló hónapok, sőt évek voltak, főleg az októberi műtétem. A betegségnek természetesen voltak kisebb-nagyobb hordalékai, de mostmár óvatosan ugyan, de azt mondhatom kezd rendeződni minden. Napról-napra erősebb vagyok, és többet is bírok. Az orvosaim szerint nincs akadálya, hogy ott folytassam az életem, ahol úgymond abbahagytam, de vigyáznom kell magamra

– szól a poszt.

Elmondta

Pihenés és egy régi álom megvalósítása

Egyelőre a pihenés van túlsúlyban az életében, a munka még kevesebb, de idővel szeretné ezt újra egyensúlyba hozni. Nagy bejelentést is tett, miszerint visszatért az íráshoz.

A Volt egyszer egy Mancs második részét a műtétem előtt elkezdtem írni, de sajnos ez abbamaradt. Most viszont nekiültem írni. Hogy mikor leszek kész vele nem tudom, de próbálok igyekezni. Tudom, sokan várják, de ez kicsit több időt vesz igénybe, hisz hosszabb is lesz. Több az anyag, és próbálom a legérdekesebb történeteket kiválogatni, természetesen dokumentálva fotókkal, újság cikkekkel ahogy az első részben is láthatták.

Mancs egy igazi legenda volt

Ahogyan az egykori gazdája írta, Mancs nem csupán egy mentőkutya, hanem egy igazi legenda volt. Lehoczki László a könyv második – egyben befejező – részét hozzá méltóan szeretné megírni.

24 Responses

  1. Basszus. 😲 Hát, Lehoval meg történt? 🤔 Taposóaknára lépett? 🎇 Vagy mi? 🤣 Pupák, te nem vagy normális. 😡 Ilyen képeket feltölteni… 🥴 Most készültem vacsorázni, de már az étvagyam is elment. 🤮

  2. akkor ez a könyv ha ilyen terjedelmes a peti kutyus történeteit is tartalmazza majd? parizeus. na és kevinke is benne lesz a szakadt gatyájú magánnyomozó?

  3. A Vers Mindenkinek című műsorunk mai részében egy örök klasszikus következik:
    x

  4. Bréking! Hivatalosan ugyan még nem erősítette meg a kiadó, de a kiszivárgott információk alapján már tudható, hogy mi lesz az új könyv címe.

  5. Matiszpapa lenne Jakab miskolci csodafegyvere? Nekem itt valami bűzlik. Lehoczki miért csapott fel politikusnak? Valamiféx

  6. A bukott pedofilsimogató kegyelmes asszonynak, a Katikának x sx, aztán elintézett neki ezt-azt. Így megy ez a Fideszéknél… 🍊

    3
    1
  7. Valójában milyen szerepe volt dr. Kispál Beátának és Homor Józsefnek a Lehoczki féle ügyben? Tud erről valaki valamit bővebben?

  8. Lehoczki úr szokott vinni friss virágot a betegszállító balesete következtében elhunyt hölgy sírjára?

  9. Láttam, hogy a törökök Mancs szobrot avattak és a főbb vezetőik mellett ott állt Lehoczky is.

    1
    1
  10. még ennyi roszindulatu embert mint maguk nem láttam. mi bajuk van maguknak lászlóval? ő egész életében egy példamutató ember volt akire fel kellene nézni és tisztelni kellene. csak azert mert szeretett volna miskolc polgármestere lenni már rögtön gyűlölik is? olyan undorító stílusban írnak szegény lászlóról ezen az oldalon állandó jelleggel hogy az felhaboritó. mit képzelnek magukról egyesek? a politikai csatározások már íhy is megviselték szegény lehoczki urat pedig még csak nehány hónapja lett kepviselö. én az ö helyében biztos hogy lemondanék a képviselőségemről és hagynám a francba a politikát. ha ilyen emberek élnek miskolcon mint maguk akkor meg se érdemlik hogy egy ilyen tisztességes ember ertűk dolgozzon az onkörmányzaton. mit tett lászló hogy ennyire gyülölik? de komolyan kérdezem. miért viselkedbek így vele? ő miskolc buszkesége. támogatni kellene ahelyett hogy gusztustalan módon lejaratjak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű